חיפוש באינדקס עסקים

מערכת SHR לטיפולי הסרת שיער

פורסם מאת: barosh בתאריך: 21 פברואר 2011

מערכת SHR לטיפולי הסרת שיערחברת NOVAMEDICAL מציגה מערכת לטיפולי   הסרת שיער SHR, המהווה פריצת דרך בתחום הסרת השיער בגוף. טכנולוגיית SHR מעניקה פתרון אולטימטיבי להפחתת השיער לטווח ארוך ללא כאב, ללא כוויות וללא תופעות לוואי, זמני החלמה ממושכים והגבלה לשמש וזאת מבלי להפריע לאורח החיים ובלי לבזבז זמן יקר.

אחד היתרונות הבולטים בטכנולוגיה זו, הנו שהוא מתאים לכל סוגי השיער והעור, לרבות שיער דק ופלומתי. טכנולוגיית SHR הנה הטכנולוגיה החדשנית והעדכנית ביותר להסרת שיער המאושרת על ידי רופאים. השימוש בה הוכח כיעיל וכבטוח ביותר, והוא נחשב ברחבי העולם לבחירה הטובה ביותר עבור מרכזי האסתטיקה.

העיקרון העומד מאחורי טכנולוגיה זו הוא פוטותרמוליזיס לא סלקטיבי – שפירושו חימום שאינו בררני באמצעות האור. עיקרון זה מקנה פתרון אולטימטיבי להסרת שיער ללא כאב וללא כוויות, בעזרת הבזקי קרן אור מהירים בשטף נמוך.

האנרגיה מוחדרת בהדרגה דרך שכבת העור העליונה (אפידרמיס) ומחממת באופן מבוקר את זקיקי השערה ואת שכבת העור התחתונה (דרמיס). תהליך החימום המבוקר גורם להקרשת החלבון בזקיק השערה ולניתוק כלי הדם מהזקיק.

 

מערכת SHR לטיפולי הסרת שיערשערה שאינה מחוברת לכלי דם לא תצמח יותר, וזאת מבלי לפגוע בשכבת העור העליונה. טכנולוגיית SHR היא מקור אור רב עוצמה (AFT) רחב פס או לייזר דיודה הפועל בתדירות והספק ממוצע גבוהים ובאנרגיה נמוכה. חום הפעולה אינו מורגש, מאחר וראש הידית הבא במגע עם העור, מקורר בטמפרטורה של מינוס 5 מעלות, המאפשרת לבצע הסרת השיער ללא צורך באלחוש, או כל פעולה אחרת ומפחיתה את הסיכון לכוויות.

טכניקת in-motion (בתנועה) טכניקת טיפול ייחודית, אשר בשילוב עם טכנולוגיית SHR מבטיחה חוויה בטוחה, מהירה וללא כאב. שילוב זה פותר גם את הבעיה השכיחה של פסיחה על אזורים בעת הטיפול, ומאפשר כיסוי מלא של האזור המטופל, שתוצאתו היא גוף חלק ונטול שיער.

בנוסף, בניגוד לטכנולוגיות אחרות, המפיקות אנרגיות גבוהות והספקי שיא גבוהים, הגורמים לאי-נוחות, כאב ועלולים לסכן את עור המטופל. ייחודה של טכנולוגיית SHR בא לידי ביטוי בכך שהיא מאפשרת טיפולים לכל סוגי העור החל מעור בהיר ועד לעור כהה, בכל סוגי השערה וברוב צבעי השערה, בכל אזורי הגוף וללא הגבלה ביציאה לשמש לאחר הטיפול.

 לחצו לחיפוש  קוסמטיקאית / מכון הסרת שיער  SHR  באינדקסעמוד זה נצפה: 507 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור