חיפוש באינדקס עסקים

שוורצקופף פרופשיונל – מראות שיער אביב קיץ 2012

פורסם מאת: בתאריך: 15 אפריל 2012

שוורצקופף פרופשיונל - מראות שיער אביב קיץ 2012שוורצקופף פרופשיונל, הידועה כמכתיבת קוד אופנה בכל הקשור לשיער, חושפת בקטלוג Essential-Look לאופנת אביב-קיץ 2012 את ארבעת מגמות השיער המרתקות והעכשוויות, החובקות עולם בעיצוב השיער וטיפוחו, אשר נצפו על מסלולי תצוגות האופנה עבור אביב-קיץ הקרובים.

אופנת Essential-Look מציגה את החידושים הלוהטים בתחום, אותה מיישמים מעצבי שיער מובילים בעולם בשיתוף מעצבי בגדים מפורסמים (וארסצ’ה, גוצי, ארמני וכו’) ומאפרים יידועי שם תוך שילוב מגמות איפור והלבשה היוצרים את מראה  Total-Look המושלם, שהוא הרעיון מאחורי קולקציית האופנה של שוורצקופף פרופשיונל.

שוורצקופף פרופשיונל ידועה בעולם כמכתיבה אופנה ומובילה בטרנדים עכשוויים וייחודים, טובי מעצבי השיער שלה נמצאים מאחורי כל תצוגות השיער בבירות האופנה ומחפשים את המסר הבא באופנת השיער.

רוב המראות מיוצגים הן על ידי גברים והן על ידי נשים, במטרה להראות את הדמיון בין המינים. כל זאת מתאפשר על ידי שימוש בטכניקות ייחודיות וחדשניות של צבע ותספורת.

שוורצקופף פרופשיונל - מראות שיער אביב קיץ 2012כבכל עונה צפה צוות מובחר של מעצבי שיער מקצועיים בכל תצוגות האופנה בשבוע האופנה של לונדון, פאריס, מילאנו וניו יורק וקיבל השראה ליצירת קולקציה של מגמות אופנה ייחודיות שיובילו מעצבי שיער ולקוחותיהם לקדם את סגנונם האישי בחודשים הבאים. קולקציית מראות השיער Essential-Looks מביעה את רוח הזמן של האופנה, יוצרת תצלום בזק של התרבות השלטת ומציגה ספר עם סיפורי עיצוב.

העונה, קולקציית Essential-Looks מכניסה לראשונה את מסלולי תצוגות האופנה לקונספט של הסלון לעיצוב שיער. מאז יצירתה בשנת 1997, לקולקציית Essential-Looks הישגים מוכחים בהפיכת עיצוב האופנה של מסלולי התצוגות למציאות מסחרית, אך לאור האקלים הכלכלי הנוכחי, "שוורצקופף פרופשיונל" מייחסת לנגישות חשיבות רבה מאי פעם בעבר. הקונספט הוא של אימוץ המראה האוונגרדי כהשראה ויצירת פרשנויות מרחיקות לכת וניתנות להתאמה כאחת, עם טכניקות גזירה וצביעה רב-תכליתיות שמבטיחות לפעול למען כל הסלונים לעיצוב שיער ולקוחותיהם.

בעשור האחרון ביססה קולקציית Essential-Looksאת מעמדה כחדשנית בהצגת מגמות אופנה המותאמות ספציפית לקהילת מעצבי השיער. השפה הפונה ישירות למעצבי השיער נועדה להציג בפניהם את אופנת העונה ואמצעי ליצירת המראה הרצויה ללקוחותיהם. ערכת ההדרכה של  Essential-Looks כוללת מגמות צבעי שיער IGORA ואת ספר Essential-Looks החדש לאביב-קיץ 2012.

סטיב הוגאן, המנהל היצירתי של סדרת Essential-Looks מביתSchwarzkopf-Professional  אומר: "אנו גאים להציג את קולקציית FLUX של Essential-Looks. היא נקראת FLUX – השתנות מתמדת, לא רק בשל המצב הכלכלי העולמי המשתנה תדיר, אלא כי אנו מאמינים שכדי להצליח בעיצוב שיער עליכם להיות מסוגלים להתאים את עצמכם ולהתפתח כדי להקדים את המתחרים.

שאפנו ליצור ארבע מגמות אקלקטיות באמת המשקפות את השבטים המגוונים המתפתחים בחברה המודרנית והגלובאלית כיום. SPORTS-JUNKIES (המכורים לספורט) הם מכורים לאדרנלין חריפים ונמרצים המחפשים תמיד את מנת האנדורפין הבאה שלהם. DARK-ANGELS (מלאכיות אפלות) הן נשים חושניות, מסתוריות ובטוחות בעצמן שהן התגלמות היופי הנשי. COOL-HUNTERS (ציידות גזעיות) הם התגלמות היזמים של המאה ה-21, הנוסעים ברחבי העולם עם משרד וירטואלי חדשני ומתקדם בחיפוש אחר הדבר הגדול הבא ושבט HIP-OPULANTS (הבליינים) הם רודפי תענוגות הדוניסטים שרוצים לראות ולהיראות בבארים ובמקומות הבילוי הלוהטים והאופנתיים ביותר. שבטים אלו והדימויים החזקים ביותר שלנו, נכון להיום ללא ספק יעוררו את דמיונכם ויזינו את היצירתיות שלכם לעונה הקרובה".

להלן ארבעת הטרנדים החדשים בקולקציית FLUX של Essential-Look לאביב-קיץ 2012:

  • COOL-HUNTERS – ציידות גזעיות

המאפיינים העיקריים של הציידות הגזעיות של המאה ה-21 הם: פריצת גבולות ושבירת מוסכמות של הנודדים ברחבי העולם, המעדיפים עיטורי חרוזים מרהיבים בעבודת יד בדוגמאות בצבעים עזים עם הדפסים בולטים… רוחן הנודדת של "הציידות הגזעיות" דוחפת אותן לחפש אחר אותנטיות, להשתוקק לביטוי אישי ולהישבות בקסמיהם של סגנונות תרבות שונים ומגוונים. חוש אופנה חסר מורא זה, בא לידי ביטוי בשיער עם צבע נועז ותספורות מתוחכמות ומדויקות.   הציידת הגזעית היא יזמית מהפכנית, המטיילת ברחבי העולם בחיפוש אחר הדבר הגדול הבא. היא ניחנה ביכולת על טבעית להתחבר אל רוח הזמן ואינה פוחדת לאמץ שינויים.חוש האופנה שלה מבליט אותה מההמון והיא נמשכת אל השילוב של ישן וחדש.

בהתאם לכך, שיערה פורץ גבולות באותה מידה, הוא משלב הצהרת צבע עם תספורות נועזות ומבטיח שהיא תמיד תהיה במרכז העניינים.  על ידי ניצול אנרגיה חדשה ואמיצה זו, מעצבי השיער מבית "שוורצקופף פרופשונל" מתרגמים את המגמה הזו לעיצובי שיער בהשראת מקורות תרבותיים שונים ומגוונים עם גישה פורצת דרך:מתספורות קצרות, חלקות ומדויקות לעיצובי נוצות נועזים והצהרות צבע מפתיעות, שכולם מעידים על תשוקתם העזה של הציידים הגזעיים לאופנה.

  • SPORTS-JUNKIESהמכורים לספורט

בגדי ספורט היו מגמת האופנה המובילה של ניו יורק העונה עם אריגי רשת, קפוצ’ונים, סרטי ניילון וכובעי בייסבול שנראו אצל כולם – מויקטוריה בקהאם ועד אלכסנדר וואנג. קווים נקיים, צבעי ניאון ואריגים חדשניים שלטו וייצגו זן חדש ומתפתח של מכורים לאדרנלין שהשתוקקו למנת האנדורפין האולטימטיבית. הבגדים מעוצבים כך שיתאימו ויחמיאו ויציגו את הגזרה המושלמת.  המכורים לספורט מאמצים את תכתיבי האופנה, אך משתוקקים לקלילות, חוסר הרשמיות והשימושיות של אלכסנדר וואנג וראג אנד בון. 

מעצבי קולקציית Essential-Looks ניצלו תחושה זו ליצירת עיצובים נקיים, חזקים ומינימליסטים השופעים רוח של חיוניות. עיצובים חכמים עם יכולת שינוי צורה היו המפתח, וכך גם הליטוש הפשוט לכאורה, אך מתוחכם מאוד.

המאפיינים העיקריים של עיצוב שיערם של המכורים לספורט: שיער קצוץ ומוחלק לאחור.השיער בעיצוב מינימליסטי מודרני, הפוגש יוקרה מאופקת. זהומראה קליל ומינימליסטי מחד, אך גם מתוחכם וחזק מאידך, המצריך מיומנות רבה.

  • DARK-ANGELS – מלאכיות אפלות

לוהט, חושני, מהפנט, אקזוטי… מגמת אופנה זו פונה לנשים שביטחונן הפנימי ויופיין רב העוצמה משתלבים יחדיו כדי להעניק להן כוח משיכה מגנטי. הן נשיות ומפתות מאוד במחוכים הלוהטים של דולצ’ה וגבנה או שמלות התחרה היוקרתיות והמרהיבות של לואי ויטון. המלתחה שלהן היא שיעור בחושניות מעודנת עם פריטים המחמיאים לכל קימורי הגוף, אך אף פעם לא חושפים יותר מדי. הן אף פעם לא מובנות מאליהן, שופעות סקס-אפיל מעודן שבא לידי ביטוי בשיער שופע ומבריק עם פוני גולש וצבע עשיר וטבעי מאוד.  
את נשות המלאכיות האפלות ניתן למצוא במסעדות היוקרתיות ביותר ובמועדונים האופנתיים ביותר.

החושניות הלוהטת שלהן באה לידי ביטוי בשיער העשיר, המבריק והשופע. פוני גולש ושובב וצבע עשיר וטבעי מאוד רק מגבירים את כוח המשיכה הקוקטי שלהן. צבע שיערן בוהק כאילו הוא מואר על ידי נרות, הבגדים משלבים אווירה של איפוק עם מתח מיני סמוי ושיער נעים ביותר למגע.

  • HIP-OPULANTS – הבלייניות

זוהי חבורת אוהבי תענוגות-החיים החיה על פי האמרה- "אנחנו כבר ננוח בקבר". חייהן תוססים ומלאי פעילויות והן מכורות לאופנה ורוצות לראות ולהיראות. מלתחתן משקפת את אהבתן לזוהר עם עיצובים עוצרי נשימה המשלבים הדפסים פראיים עם צבעים עזים וקורטוב של זוהר. הן מעדיפות בגדים עשירים עם הצהרת אופנה חזקה המבטיחים את מקומן ברשימות האורחים של האירועים הנחשקים ביותר.

אולם בעוד העיצובים המודרניים מונעים מהן מלהיראות ראוותניות מדי, הקווים החדים והנקיים בעיצוב השיער, מונעים מגווני בלונד מפתים ואדום-זהוב דקדנטיים מלהיראות שגרתיים מדי. צבע השיער נועד למשוך תשומת לב, עם תספורות מחמיאות מאוד ליצירת רושם מקסימאלי.

צבע השיער לוכד את תשומת הלב עם תספורת רב-תכליתית דייה, המאפשרת לדלג מהמסעדה היוקרתית ביותר למקומות הבילוי הצעירים והתוססים ביותר… זוהר ורב-תכליתיות הם המפתח, אך הייחודיות החשובה מכל היא החיונית באמת.

שוורצקופף פרופשיונל - מראות שיער אביב קיץ 2012
שוורצקופף פרופשיונל – מראות שיער אביב קיץ 2012עמוד זה נצפה: 448 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור