חיפוש באינדקס עסקים

Prada L’Eau-Ambree

פורסם מאת: barosh בתאריך: 27 דצמבר 2009

Prada משיקים את הבושם L’Eau-Ambree

Prada משיקים את הבושם L’Eau-Ambrée ניחוח חדש לנשים בעל נוכחות מרגיעה, מעצימה אך לעולםPrada - L’Eau Ambrée לא תובענית. ניחוח מרשים בדיסקרטיות שלו, המאזן בין ההשפעות הקלאסיות של בשמי Prada לבין הטון המודרני של הבישום העכשווי.

L’Eau-Ambrée הינו התוספת החדשה לקו הקלאסי של Prada, המשלב גישה מורכבת ומאוזנת לרעננות תווי ההדרים המלווים על-ידי שושנת מאי ואמבר. התווים המהווים את האקורדים ב-L’Eau-Ambrée הינם נטויים ובלתי מובנים מאליהם, ובמקרים מסוימים הם נמצאים ברמה החבויה.

מה שאמור להיות לא תואם וצורם, ניחן בעידון יוצא מגדר הרגיל, ליצירת ניגוד חושני בין תווי הלב ההרמוניים של L’Eau-Ambrée לבין נשגבות התווים העליונים.כמו תבליטי הבס העתיקים אשר היוו השראה לפרסומת הניחוח החדש, האמבר הופשט מפרשנותו הקלאסית המקורית ורומם על ידי שושנת מאי האולטרה-נשית למקום של יופי חדש.

ארבע דוגמניות אלגנטיות דוחפות ומושכות עצמן לתוך תנועה בקמפיין, מופיעות כמו בטראנס של חוסר שליטה. מצב הרוח של פסלים מודרניים אלו, כמו זה של הניחוח, ניתן להבינו כדחף מטאפיסי למטרת התעלות מעל המהירות והלחצים של החיים המודרניים, למקום של התבוננות והשתקפות.
מחירי Prada – L’Eau-Ambrée:
א.ד.פ. ספריי 80 מ"ל: 530 ש"ח
א.ד.פ. ספריי 50 מ"ל: 390 ש"ח

Prada - L’Eau Ambréeעמוד זה נצפה: 588 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור