חיפוש באינדקס עסקים

Yves Saint Laurent – L’HOMME LIBRE

פורסם מאת: barosh בתאריך: 9 פברואר 2012

Yves Saint Laurent – L’HOMME LIBRE החדש

Yves Saint Laurent - L’HOMME LIBREYvesSaintLaurent משיק את L’HOMMELIBRE, הכוח המדבק של החופש. הרקדן, הכוריאוגרף והשחקן הצרפתי בנג’מין מילפייד מעניק את האנרגיה היצירתית שלו ואת הקסם הקורן שלו לניחוח השלישי לגברים בסדרת ל’הום של איב סן לורן.

שני הבַּשָּׂמים, אוליבייה פולג’ בפריז וקרלוס בנעים בניו יורק, יצרו את ל’הום ליברה, הבושם החדש בסדרת "ל’הום" מבית איב סן לורן. יחדיו העניקו פרשנות מחודשת של תחום הארומטיות העצית, כשהם מוסיפים מודרניות רעננה לניחוח.

לאחר פתיחה של ניחוח לימוני המאופיין על ידי ברגמוט מקלבריה, הבושם חושף רעננות חדשה, המתחזקת על ידי עלי סיגלית, ריחן וכוכב אניס, ומקבלת חיים עם רסיסי אגוז מוסקט ופלפל ורוד. הארכיטקטורה העצית של פטצ’ולי ו-וטיבר קושרת את האקורד במשלב גברי, נוצץ, בשעה שהניחוח של שרף ותו עור חמים זורם כמו משב רוח חמימה, הנושבת בלב ליבה של העיר. בושם מודרני לחלוטין, עדין ויחד עם זאת בעל נוכחות, המביע עוצמה וחופש. האלגנטיות של הרכב קלאסי משולב בנגיעה של תווים מימיים, רעננים ובלתי צפויים.

בקבוק הבושם של ל’הום ליברה מעוצב בהתאם לקודים הגראפיים של "ל’הום" ושל "לה נואי דה ל’הום". פקק משושה שקוף ובקבוק בכחול מעושן ההופך בהדרגה בהיר יותר, ממלאים את החושים ואת הנשמה. כחול כמעט חשמלי חותך את הבקבוק כמו סימן קריאה. האריזה בכסף מאט עם צבע כחול חזק המאיר את הלוגו, סימן ההיכר של איב סן לורן. הצבע מעניק חיים לשמו של הבושם – L’HommeLibre – על פני קופסת הבושם והבקבוק.

בנג’מין מילפייד הצרפתי – אחד הרקדנים והכוריאוגרפים המחוננים והנועזים ביותר בדורו. מילפייד החל ללמוד באקדמיה האמריקאית לבלט בניו יורק בהיותו בן 16. בגיל 18 הוא קודם למעמד של רקדן ראשי בלהקת המחול היוקרתית "הניו יורק סיטי בלט". לאחר 10 שנים החל את הקריירה שלו ככוריאוגרף, כשהוא עובד עם בתי האופרה המפורסמים ביותר בפריז, ניו יורק וז’נבה. הוא חיבר כוריאוגרפיות רבות, ובכללן "מפצח האגוזים" Casse-noisette, "שילוש" Triade ו-"סרבנדה" Sarabande. בשנת 2009 דארן ארונופסקי ביקש מבנג’מין מילפייד לחבר את הכוריאוגרפיה לסרטו "ברבור שחור", עליו נטלי פורטמן קיבלה את פרס האוסקר בקטגורית השחקנית הטובה ביותר לשנת 2011.

Yves Saint Laurent – L’HOMME LIBREעמוד זה נצפה: 488 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור