חיפוש באינדקס עסקים

PRADA – INFUSION D’IRIS

פורסם מאת: barosh בתאריך: 7 מרץ 2008

חוויה אולטרא נשית, מורשת המעצבת את המודרנה, מינימאלי וכנה, אקזמפלר של פריז, אלו הם רק חלק מסופרלטיבים שנקשרו לבושם החדש לבית PRADA. הבושם החדש של PRADA, נוצר משילוב ניחוחות משכרים של פרח האירוס פלידה, מנדרינה סיציליאנית, עץ PRADA - INFUSION D’IRISהארז, שיח הווטיבר. את הקסם המשכר יצרה הבשמית Andrier Daniela  תוך הנחייה יצירתית ומלאת השראה של Miuccia Prada. " Infusion d’Iris מאפשר מסע ברחבי איטליה, ריח של עור חשוף בשמש הסיציליאנית שמנים טבעיים ותמציות איכותיות. הבושם מפזר חושניות עדינה ועוטפת המעניקה לאישה נוכחות אטרקטיבית וחזקה" אומרת הבשמית Andrier Daniela  . התוצאה היא חיזיון נצחי בתוך סגנון חיים לא מוגבל. יצירת בושם נבדלת מאוד מעבודה על עיצוב קולקציית אופנה. האופנה משתנה ללא הרף אך, עיצוב ניחוח כרוך ביצירה בת-קיימא.  עבור Miuccia Prada השילוב של המוכר עם המכוונות לעתיד, מייצג  פתיחת אפשרויות חדשות בתוך גבולות הנשיות המודרנית.
שם הבושם "Infusion d’Iris" נבע מתהליך החליטה העתיק והממושך של ייצור הבשמים, ששימש להפקת התווים הרכים והרעננים מגבעול הקנה של צמח האירוס. באמצעות חזית הטכנולוגיה, מעניק PRADA פרשנות חדשה לתהליך, אשר במקור אורך בין 5-6 שנים, על מנת ליצור תוצאה השייכת לימינו אנו.
בבקבוק הזכוכית של הבושם "Infusion d’Iris" מהדהד עיצובם של בקבוקי הוינטאג’. באמצעות חיתוכים שקטים ומעודנים במיוחד, יוצר הבקבוק צללית מודרנית. אל הבקבוק מוצמדת טבלת מתכת הנושאת את הסמל ההיסטורי של משפחת PRADA אשר עוצב במקור בשנת 1913 ע"י Mario Prada, סבה של Miuccia Prada. צבע האריזה בירוק חיוור מסמל את צבע קירות בתי האופנה של PRADA.  במרכז קופסת האריזה מוטבע הסמל ההיסטורי של PRADA  בכחול כהה שהוא הצבע של שקיות המותג בבתי האופנה. הסמל מוטבע בצד האריזה, כאילו בורח החוצה, מאחר ומדובר בסמל המזוהה עם אומנות איכותית ומסורת אשר גבולותיה נהדפים "עד הקצה", ובכך משקף את התאווה לחדשנות של בית PRADA.
מבטה המעושן וידיה העטויות כפפות של הדוגמנית סשה פיבוורובה (Sasha Pivovarova) מעבירים מסר של נשיות חזקה ומודרנית שהינה יפה ובלתי קונבנציונאלית כאחד.
על מנת להרחיב את חזונה של מיוצ’יה פראדה (Miuccia Prada) בהקשר לאינפיוז’ן ד’איריס (Infusiond’Iris), צלם האופנה עטור השבחים סטיבן מייסל (Steven Meisel) בהכוונתה הקריאטיבית של פראדה, יצר יקום פרובוקטיבי ומסתורי, ייקום בו האישה העכשווית מופיעה בחפיפה אחת  עם עברה וההיסטוריה שלה. חותם פראדה המוגדל הוסט כך נוצר שילוב  עוצמתי וייחודי לפראדה.עמוד זה נצפה: 413 פעמים

כתבות כלליות

אני מאשר/ת קבלת דיוור