חיפוש באינדקס עסקים

PARIS PASSION – מראה איפור אביב 2010 Yves Saint Laurent

פורסם מאת: barosh בתאריך: 25 פברואר 2010

האישה של איב סאן לורן היא עצמאית ומאוהבת, מלאה בתשוקה פריזאית, החושפת את עצמה רק לאלו המלאים בתשוקה. עוצמה ממגנטת של גוונים סוערים, השמיים האביביים של העיר פריז גורמים לה להחסיר פעימה. PARIS PASSION - מראה איפור אביב 2010 Yves Saint Laurent האישה של איב סאן לורן היא רבת פנים, ייחודית, שופעת בצבעים מלאי אור –  היא חלומית. מראה האישה של איב סאן לורן לאביב 2010 מציג גוון עור פנים שקוף, עיינים המאופרות בגוונים שמיימים ושפתיים בשרניות, חושניות וחצופות. מראה האיפור לאביב 2010 כוללת מהדורה מוגבלת בהשקה חד פעמית של פלטת סומק The Y-Mail Palette – מוצר חובה לאספניות.
עונת האביב בעיר האורות מעוררת את תשוקתה של האישה של איב סאן לורן. גוון עור הפנים קורן. השמיים הפריזאים משתקפים בעינייה. השפתיים נוצצות עם הבטחה של נשיקה גנובה, חושנית, מלאת תשוקה. היופי שלה הוא תעלומה. הזמנה מפתה ביותר להתמכר לתשוקה. חיוך מגרה, מתפרץ ומלא חיים. שפתיים בצבע ורוד בהיר. קלידוסקופ של רגשות מקבל צורה באמצעות הניגודים עם האור המשתנה, הבהיר של עונת האביב. כמו בחלום, גל של אושר שוטף את העיר.

איפור פנים
מאופרות בהיילייטר מפלטת ה-Y-MAIL, בגווני הפנינה במראה טבעי – Pearly Finish מס’ 1 המעניק לפנים הילה זוהרת.

איפור שפתיים
נוצצות עם הבטחה של נשיקה גנובה. גלוס מסדרת Golden Gloss בגוון ורדרד GOLDEN PETAL מס’ 19 ושפתון מסדרתROUGE VOLUPTE  בגוון ורדרד OPERA ROSE מס’ 29.

איפור עיניים
מודגשות בצללית מסדרת OMBRES 5 LumiÈres בגווני כחול שמיים פריזאיים PARISIAN SKY מס’ 9.

איפור לחיים
משוחות בסומק TOUCHE BLUSH בגוון משמש כתמתם, המעניק לעור הפנים רעננות עם גוון אחיד וקורן.עמוד זה נצפה: 337 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור