חיפוש באינדקס עסקים

Diorshow Iconic Mascara מסקרה מעגלת ריסים ומדגישה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 24 נובמבר 2008

Diorshow Iconic Mascara מסקרה מעגלת ריסים ומדגישההמסקרות של Diorshow , סמל למצוינות יצירתית על המסלול, מוסיפות טאץ’ של אופנתיות עילית לאיפור. המסקרות החדשניות האלו, עשויות מחומרים יוקרתיים ויוצרות קווים יפהפיים ,מאפשרות לנשים לעצב את סימן ההיכר האישי שלהן – היופי של חלומותיהן. כאשר האיפור הופך להשתקפות עילאית של האלגנטיות של תצוגת האופנה, מראה העיניים הוא בעל חשיבות עליונה. הריסים, עטופים להפליא במסקרת Diorshow Iconic החדשה – מעוגלים ומאורכים עד לקצה, פשוט מדהימים. עם הסלסול המהמם שלהם, הם זוכים לעידון ואלגנטיות שאין שני להם. המסקרה החדשה משלבת טכניקות איפור מקצועי של מסלולי התצוגות עם מומחיות הקוטור של בית  Dior.
מהפכני: המברשת האלכסונית של דיור מקבלת את הזווית הנכונה.
לשם ייצוג Diorshow Iconic, נבחרו זוג עיניים בעלות כריזמה קולנועית אמיתית: אילו של מוניקה בלוצ’י. העיניים הכריזמטיות של מוניקה מגלמות פנטזיה של זוהר. לוהטות, תיאטרליות ומרגשות, הן מחשמלות את המסך והופכות את החיים ליפים יותר. מוניקה, אישה רבת פנים, מגדירה את עצמה כ"לא ניתנת לחלוקה", נעה בקלות מהסטאטוס שלה ככוכבת לזה של מאהבת או אם. לא משנה מהו תפקידה, העיניים שלה מזקקות את כל הקסם של הווייתה. הן כל הזמן מזמינות אותנו להסתכל לה ישר בעיניים. הן נועזות, פלרטטניות, מסחררות. "אני אוהבת פיתוי!" היא אומרת. Diorshow Iconic, המתאימה להפליא לחיי הסלבריטי שלה, מעניקה לעיניים של מוניקה ברק וולקני, רווי שחור אינטנסיבי ולהט כובש. מוניקה היא אייקון וסמל המציעה את יופייה כל הזמן לחיים האינטנסיביים של האולפנים וסנוורי הפלאשים. עם מסקרת Diorshow Iconic  החדשה, ההילה המכשפת של עיניה אף יותר מרתקת, לא משנה מה התפאורה. זיפי האלסטומר משובצים באלכסון במברשת, טכניקה אקסקלוסיבית ל- Dior. בהתבסס על שמלת המניפה, שעוצבה לקראת ההשקה של Miss Dior, גם המברשת של Dior היא בעלת חיתוך נטוי. החיתוך הזה תורם לקימורים ומציג לראווה את האריג של הבגד. החיתוך הוא בין חיתוך ישר לאלכסוני, ובכך הוא מאפשר יצירת אפקטים רבים של קימורים ותנועה. משיחה בעלת דיוק גבוה.
המברשת בחיתוך הנטוי מאפשרת הארכה מקסימאלית של הריסים, לתוצאה מרהיבה. את מושחת את המסקרה כפי שהיית עושה עם מברשת ישרה רגילה והמברשת עושה את העבודה עבורך, מוציאה את המקסימום מכל תנועה ובאמת מעצבת את הריסים. לא עוד סיבוב או תנועת זיגזג של המברשת; המברשת מעגלת ריסים אמיתית ונותנת אפקט מיידי מדהים: הריסים מעוגלים באופן שערורייתי ומאורכים בצורה מרהיבה.
נוסחה חדשנית בעלת זיכרון לצורות
קומפלקס Lift ModelTM  החדש בנוסחה של המסקרה מכסה את כל הריס. האיפור המושלם הרב-מימדי הזה מבטיח אלגנטיות מתמשכת הודות לפולימרים המיוחדים שמקבעים את האיפור במקום. זוהי השפעה נוספת של האופנה על הנוסחה. פולימרים המופקים מספריי לשיער עוטפים את הריסים כמו שמלת Dior Corolle , ומשמרים את אפקט העיצוב שנותנת המברשת עד שאת מסירה את האיפור. הפולימרים המיוחדים האלה מבטיחים גם הארכה מקסימאלית של הריסים ומונעים מהמסקרה להימרח.
מאפיין מיוחד נוסף: מיקרו-חרוזי סיליקה מכסים את הריסים, ומעניקים להם נפח נוסף. הם משולבים עם מינרלים בעלי מבנה פירמידה המבטיחים הפרדה אופטימאלית של הריסים. הודות למרכיבים אלה, הריסים מעוצבים באופן אינדיבידואלי ומעוצב, ללא הידבקות. הנוסחה, המועשרת ב"נקטר משי" וקוקטיל מזין המכיל כמות מדויקת של יסודות קורט, פפטידים וויטמינים, מיטיבה עם הריסים השבריריים.
התוצאה: הריסים, הזוכים להגדרה מיידית עומדים בפני כוח הכבידה עם העיגול המדהים שלהם והאורך המסחרר. עיניים משגעות להפליא נשארות כאלה, מסתוריות יותר מתמיד, הן נכנסות למימד חדש.
המארז המטאלי של Diorshow Iconic, מעוצב כך שהוא מזכיר מעגל ריסים, מכשיר אהוב על המאפרים המקצועיים המובילים של תצוגות האופנה. הוא מכוסה בהרבה כתובות לוגו מבריקות למול רקע מזוגג וסגור במכסה כסף מבריק, "אופנת עילית" כתוב על כולו. עולם האיפור מציג לנו כל הזמן חידושים והפתעות נעימות אשר הותאמו במיןחד לצרכי האשה.

Diorshow Iconic Mascara מסקרה מעגלת ריסים ומדגישה


Diorshow Iconic Mascara מסקרה מעגלת ריסים ומדגישה עמוד זה נצפה: 329 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור