חיפוש באינדקס עסקים

DARPHIN אנטי אייג’ינג – ההתמכרות לטבע

פורסם מאת: barosh בתאריך: 21 אוגוסט 2009

 

עבור פייר דרפן, מייסד המותג DAPRHIN "יופי אינו עניין של גיל אלא איזון לפי הגיל. יופי דורש החלטה ומשמעת מתמדת, טיפול מתאים וזמן מינימאלי המושקע בכל יום להשיגו".
המותג DARPHIN אשר מתמחה בטיפוח העור ומתמקד בסוג העור ובמצב ובהתאם לגיל, זמן, תזונה, מתח וסגנון חיים עושה עלייה ומגיע לישראל. המותג DARPHIN נוסד בשנת 1958 ע"י ד"ר פייר דרפן פיזיותרפיסט במקצועו. פייר דרפן הקים צוותDARPHIN אנטי אייג’ינג - ההתמכרות לטבע מקצועי אשר פיתח תוכנית ייחודית לטיפוח בספא בבית, כשהפילוסופיה העומדת מאחרי הרעיון היא, שכל אישה תזכה לקבל טיפול אינדיבידואלי לבעיות הספציפיות המטרידות אותה, לפי סוג העור, ותנאי הסביבה בה היא חיה.
פייר דרפן, איש חזון, היה הראשון שהציע את הגישה ההוליסטית ליופי. דרפין הקדיש את מחקריו לבריאות העור, תוך כדי חשיבות הבריאות והיופי, דרפן למד במקביל את אמנות הדיוק בעיסויים.
דרפן עבר לפאריז להמשיך את השכלתו, השלים את הכשרתו כפיזיותרפיסט והפך לביו-קוסמטיקאי. דרפין המשיך בלימודיו עם רופאי עור בבית החולים סיינט לואיס בפריז ובמקביל הקים את העסק. הוא בחר בלוגו ירוק משולב עם כד המסמל את מוזות היופי עבורו.
בהניחו את היסודות לפילוסופית היופי החדשה שלו, פיתח דרפן טיפול לפנים, לגוף ולשיער המספק פתרונות המותאמים לצרכי הלקוחות. הוא חזה את מגמת "הספא היומי", באמצעות הקמת תאי יופי, פיזיותרפיה ומים נינוחים במקומות בהם ההתמקדות היא על מתן שירות. בהיכלי היופי שהקים, גיבש דרפן אבחנה לעור של כל לקוח ונתן מרשמים.
לאחר הערכת היופי/בריאות, הלקוח יוצא עם מרשם יופי טבעי המורכב מטיפולי יופי מקצועיים, מוצרים חיוניים לשימוש יומי, נוהל תרגול לשרירי הפנים, סגנון חיים וייעוץ דיאטטי. שיטת תפעול מיוחדת זו הפכה את פייר דרפן לחלוץ היופי המודרני.
דרפן פתח היכל יופי ופיתח תוכנית הוליסטית לטיפול בעור. רעיון זה משלב טכניקות עיסוי וטיפולים במסגרת תוכניות לטיפול בעור המותאמות למצב ולצרכים של כל סוג עור. מעבדת היופי דרפן הממוקמת ב-Rue saint honoree שודרגה באופן יסודי ומציעה טיפולים ועיסויים חדשים המבוססים על הערכים הבסיסיים של בית היופי ומייסדו. עם צמיחת הטיפול "ההוליסטי העוטף" היכל היופי הפך במהרה לכתובת עיקרית לכל נשות אירופה האלגנטיות.
פילוסופיית טיפול הפנים של DARPHIN:
המומחיות של שיטת הטיפול – פילוסופיית טיפול הפנים של DARPHIN, משלבת שיטת ניתוח בעלת יישומים ייחודיים ושיטות עיסוי, אשר פותחו עבור כל אחד ממוצריה ומומלצים לשימוש ביתי.
פורמולות מחזקות ממרכיבים טבעיים – הפורמולות של DARPHIN משלבות בין המדע הטוב ביותר והטבע: צמחים וטכנולוגיה קוסמטית, מרקמים חלקים, גוונים רגועים וניחוחות מעודנים. כל מוצר הינו הישג מדעי המציע חוויה חושית ייחודית.
טיפול פנים מותאם אישית: על מנת להציע טיפול פנים מותאם אישית, DARPHIN מציעה תכנית תלת מימד המורכבת משלוש פורמולות המשלימות אחת את השנייה: הסרום משקם את העור בצורה הנראית לעין, הטיפול הארומאטי מסייע באיזון העור והשבת הזוהר הטבעי, והקרם מסייע בחידוש העור, מעניק לחות וגוון אחיד לעור הפנים. בשימוש יומיומי, התכנית התלת מימדית עונה על כל הצרכים העכשוויים והעתידיים של העור.
לדרפן גישה ייחודית אישית – כל לקוחה מקבלת הדרכה אישית לפי צרכיה:
טיפול לפי: מצב העור, סוג העור והרגשת הלקוחה
טיפול בטכניקה המיושמת בטיפול ביתי יומיומי בצורה עצמאית
טיפול המבוסס על שיטת D3 – סרום, שמן ארומאטי, קרם הזנה
הייחודיות של דרפן הינה בדגש על הטיפול בידיים ובשיטות מסג’ מיוחדות.
שיטת ה-D3
תיקון בעזרת סרום – קמטים, אובדן מוצקות, יובש, אדמומיות. נוסחה ייעודית בטכנולוגיה חדשנית, שתוכננה במיוחד להתמקדות בצרכים של העור ולאספקה אינטנסיבית של פעולת התיקון.
איזון בעזרת טיפול ארומאטי – עייפות, אי נוחות וחוסר חיות. תערובת איכותית של שמנים חיוניים המטהרים את העור, מסייעים באיזון מצב העור, ומשקמים את הזוהר הטבעי.
חידוש העור בעזרת קרם – קרם המחדש את העור, מעניק לחות ומרכך את העור, מסייע להגנת העור מפני גורמים סביבתיים ומסייע בתיקון סימני הזמן הנראים לעין.
המותג דרפן, מתמחה באנטי אייג’ינג ומשלב את היתרונות של ארומה, צמחים וארומתרפיה: מבחר של מרכיבים טבעיים טהורים, שמנים חיוניים בעלי מירקם עדין לקבלת המוצרים הטבעיים ביותר.
על פי גישת פייר דרפן, עבורכל בעיית עור שאובחנה, דרפן מציע מענה בעל שלושה מימדיםכמו טקס: בכל בוקר וערב טיפול ארומה יומי וטיפול בצמחים בשילוב תנועות מתאימות: סרום לריפוי, טיפול ארומאטי לשיקום וקרם לחידוש התאים.

 עמוד זה נצפה: 327 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור