חיפוש באינדקס עסקים

ורסצ’ה – VANITAS

פורסם מאת: barosh בתאריך: 2 מרץ 2011

ורסצ’ה - VANITASיוהרה ויופי, באים לידי ביטוי בניחוח מבריק ומפתה, המתעוררים שניהם לכדי תחושות שמיימיות הצפות באוויר. כוח המשיכה והפיתוי נתפסים על ידי חוש הריח, שהופך אותו לכדי משהו אמיתי להפליא. כעת, החלק הנשי ביותר של האגו הופך לבושם החדש מבית ורסאצ’ה – VANITAS ("ואניטס").

שם הבושם VANITAS מייצג את הביטוי לנשיות. ורסאצ’ה ו- VANITAS, לוקחים אותנו לעבר היסטוריה שנרקמה לה לאורך השנים בספרים, המספרים לנו את מהותו של ורסאצ’ה: סקיצות, צבעים ותמונות. קווים רכים ומפותלים המאפיינים מוטיבים מודפסים ועיטורים נפלאים. זהו סגנונו של ורסאצ’ה.

הניחוח מורכב מתו עליון אלגנטי (לימון, פרסיה), תו לב עשיר וחושני (פרח הטיארה) ותו בסיס חושני (זרעי טונקה ועץ הארז). VANITAS א.ד.פ הוא האיחוד של רכיבים טהורים, שנבחרו ושולבו יחדיו בהרמוניה. פרח הטיארה העשיר והחושני (סוג של גרדניה מהאי טהיטי), מזדכך באמצעות לימון ופרסיה ומתעטף בתווים החושניים של עץ הארז ופולי טונקה. לדברי רוקחת הבושם, דורה ארנו: "תארו לעצמכם עלי כותרת רעננים בהן נגע בעדינות הטל, כמו בפרח לא מוחשי. אלו רגשות המתעוררים תוך תחושות של מישוש. אלמנטים איטלקיים ים-תיכוניים, מתמזגים עם פרח הטיארה ומביאים אלגנטיות, חמימות ואותנטיות".

בקבוק הבושם יוקרתי כמו אופנת העילית של בית ורסאצ’ה. הקווים הרכים של עיטורי מתכת הזהב הבוהקת, מזכירים כתף עירומה של אישה. הם זורמים לאורך גוף בקבוק הבושם, עשוי זכוכית שקופה למחצה, מרככים את עיצובו ומעוררים פיתוי ונשיות. מכסה הבושם, מואר ושקוף, מכוסה בחלקו העליון במתכת זהובה יוקרתית, ועליו ורסצ’ה - VANITASחקוק עיטור המעוצב כדוגמת עלה קיסוס. אריזת הבושם מוזהבת לחלוטין ומעוטרת גם היא בעלה הקיסוס. האריזה נאמנה לחלוטין לעיצובו יוצא הדופן של הבקבוק. מודרניות וקלאסיות, משתלבים יחדיו דרך הניגוד של הזהב הבוהק והאטום. הלוגו של ורסאצ’ה מובלט במרכז האריזה, בצבע שחור מבריק, ומעניק נופך של אנרגיה כרומטית, לאריזה המציעה נפש של אלגנטיות ונשיות.

הדוגמנית הבינלאומית, לינדזי וויקסון, נבחרה להיות הפנים החדשות של הניחוח. עם שיער בלונדיני, עיניים כחולות עמוקות, המודגשות באיפור סקסי שחור ונשיות נונשלנטית, לינדזי מגלמת את האישה של VANITAS. הקמפיין שהופק על ידי פביאן בארון וצולם על ידי קרייג מק’דין בניו יורק,

היא דיוקן של פיתוי ויופי מולד, של אישה שצולמה ברגע המדויק כשהיא מסתובבת. הכתף העירומה שלה, מבטאת חושניות טבעית ומשקפת באופן אידיאלי את אותה ההרמוניה שבבקבוק. התאורה מחממת את הצבעים והצורות שסביב ומעניקה תחושה של עולם שמיימי.עמוד זה נצפה: 443 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור