חיפוש באינדקס עסקים

ALFAPARF – HAIR POWER

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 יוני 2010

 

ALFAPARF HAIR POWER – סדרת מוצרי טיפוח לשיער המיועדת לפתור בעיות שיער כגון נשירת שיער, קשקשת, סבוריאה, שיער דליל. סדרת HAIR POWER של ALFAPARF מכילה טכנולוגיה ייחודית המכוונת לשמירה על בריאות השיער וטיפוחו. סדרת ALFAPARF HAIR POWER משווקת ע"י חברת יוקו סיסטם.
  

 • שמפו אנרג’י ENERGY SHAMPOO יוניסקס
  פילינג עדין של הקרקפת – משחרר את זקיקי השיער מתאים מתים, מאפשר להם לנשום ומכין את הקרקפת לטיפול האינטנסיבי של תרכובת אנרג’י. עיקרון הפעילות של חומצות הידרוקסיות מזרים אנרגיה וויטמינים לקרקפת ולשיער. חומרים שחוסר בהם מוביל להפרעות בשיער ובגוף.
    
 • תרכובת אנרג’י ENERGY CONCENTRATE – לגבר
  מעכב את האנזים אשר גורם לנשירת שיער אצל גברים ונלחם בניוון זקיקי השיער, מעודד את צמיחת השיער ומסייע במניעת נשירת שיער, מחזק את השיער והופך אותו עמיד יותר. מכיל תרכובת אנרגיה, תמצית דקל גמדי אמריקאי, ויטמינים, ג’ינסנג, ומנטול בגודל חלקיקי ננו.
    
 • תרכובת אנרג’י ENERGY CONCENTRATE – לאישה
  מעודד את המטבוליזם של פקעות השיער ומסייע להילחם בבניין זקיקי השיער, מעודד את שלבי צמיחת השיער. מכיל תרכובת אנרגיה, ויטמינים, Panthenol ומנטול.
    
 • שמפו פיוריפיי PURIFY SHAMPOO
  שמפו המטפל ביעילות בסילוק קשקשים, מרגיע אדמומיות וגירודים, מעניק תחושה מרגיעה ונעימה, מותיר את השיער רך וזוהר, תוצאות נראות לעין ממש מהטיפול הראשוני. השמפו מכיל ויטמינים, זינק פיריטיאון, מנטול, ליפונומים עם אוליגמנטים וגורמים נוגדי גירוד בגודל חלקיקי ננו.
    
 • פיוריפיי סרום PURIFY SERUM
  מסלק ביעילות קשקשים, מרגיע אדמומיות וגירודים, מעניק תחושה מרגיעה ונעימה, מותיר את השיער רך וזוהר – מציג תוצאות כבר מהטיפול הראשוני. הסרום מכיל ויטמינים, זינק פיריטיאון, מנטול, ליפונומים עם אוליגמנטים וגורמים נוגדי גירוד ננוספרים.
    
 • שמפו בלנס – BALANCE SHAMPOO
  שמפו המבטל את עודף החלב בקרקפת עוד בטרם הוא מגיע לפתח השערה, מונע את חזרת הסימפטום אפקט הריבאנד (החמרת הסימפטומים), שומר על רמת PH אופטימאלית של הקרקפת, מחזק את השיער והופך אותו עמיד יותר. השמפו מכיל תרכובת אנרגיה, תמצית דקל גמדי אמריקאי, ויטמינים, ג’ינסנג, ומנטול בגודל חלקיקי ננו.
    
 • תרחיץ מאזן BALANCE LOTION
  מעניק ברק לשיער ומציג תוצאות כבר מהשימוש הראשון. מכיל ויטמינים, תערובת מאוזנת ותמצית של ליקריץ בגודל חלקיקי ננו.

 עמוד זה נצפה: 383 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור