חיפוש באינדקס עסקים

CALVIN KLEIN BEAUTY

פורסם מאת: barosh בתאריך: 11 ינואר 2011

לאחר ציפייה ארוכה לבושם חדש לנשים מבית קלווין קליין, בימים אלו מושק ניחוח שונה ויוקרתי, ניחוח המגלם בתוכו את סודות היופי הנשי – CALVIN KLEIN BEAUTY. הבושם החדש מחזיר לתודעה את העוצמה והתחכום CALVIN KLEIN BEAUTYהנשי האולטימטיבי, בזמן שהוא מצליח ללכוד בתוכו את רוחה של אישה יפה מהבפנים אל החוץ, עטופה בהילה שקורנת למרחקים.
הניחוח: שושן צחור, בשילוב זרעי היבסקוס ויסמין. יופי של ניחוח, יופי של נשיות. פרשנות חדשה לשושן (לילי), הלב והנשמה של CALVIN KLEIN BEAUTY. פרח מתוחכם שהוא תמצית הנשיות.כמו אישה יפה, גם השושן עצמתי וקורן. החיות המחודשת של הלילי, וזרעי האמברט-היביסקוס אשר מעצימים את החמימות המתובלת, פורצים בתווים העליונים. יסמין נצחי מעצים את החותמת הפרחונית בתו הלב, שובל של עץ ארז מביא נמרצות ויופי ממגנט לתווי הבסיס.
תו עליון: שושן, זרעי אמברט- היביסקוס
תו אמצעי: יסמין
תו בסיס: ארז
הבקבוק היוקרתי של CALVIN KLEIN BEAUTY מעוצב בקווים מעוגלים, נשיים ונקיים. בסיסו זכוכית עבה ויוקרתית. פקק טבעתי מטאלי וכסוף משלים את צורתו העגולה של בקבוק הזכוכית, ומבטא את הפיכתה של האשה לחזקה ומלאת בטחון, בו בעת הנוזל השקוף והזהוב משתקף באורה וביופייה הפנימי.
את קמפיין הפרסום של CALVIN KLEIN BEAUTY מובילה השחקנית דיאן קרוגר, הן במודעות המודפסות והן בקמפיין המצולם לטלוויזיה. קרוגר מצטרפת לחבורה מכובדת ובלתי נשכחת של דוגמניות ושחקניות אשר כיכבו במסעות הפרסום האגדתיים של קלווין קליין לאורך השנים, כדוגמת קייט מוס, סקרלט ג’והנסן, כריסטי טרינגלטון, נטליה ודיאנובה, אווה מנדז ועוד. מסעות הפרסום של קלווין קליין נודעים בפרובוקציות שהם מעוררים, ופעמים רבות היוו קרש קפיצה לקריירות של הפרזנטוריות שכיכבו בהן. הויז’ואלים עוצרי הנשימה נצרבו בתודעת הציבור למשך שנים ארוכות. דיאן קרוגר התפרסמה לאחר שכיכבה בתפקידים מרכזיים בסרט טרויה, ובסרט עטור פרסי האוסקר ממזרים חסרי כבוד.
מחיר:
50 מ"ל אדפ. – 510 ש"ח.
100 מ"ל אדפ. – 620 ש"ח.עמוד זה נצפה: 342 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור