חיפוש באינדקס עסקים

שיסיידו – טיפים לאיפור לקראת חג שבועות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 14 מאי 2010

לקראת חג שבועות שנחוג אותו במהלך השבוע הקרוב, מסבירה יהודית ינוס, מדריכה ראשית בחברת שיסיידו, על איפור נכון ומספקת מספר טיפים שיעזרו לך להתאפר בצורה נכונה. לקבלת טיפים נוספים ניתן להיכנס לפורום איפור.
סוגיית האיפור בחג היא להגיע למראה הכי יפה מבלי שתהפכי למישהי אחרת, הרעיון הוא להשתמש בנתונים הטבעיים שלך ולהשתדרג על ידי איפור נכון, נקי ומעודן. למרות המחשבה שקל לאפר במראה טבעי,שיסיידו - טיפים לאיפור לקראת חג שבועות האמת היא שעל מראה טבעי צריך לעבוד הרבה, ומאחורי הלוק הטבעי והעדין מסתתרת עבודת איפור מלאה ומדויקת. בעת האיפור לחג, עומדות בפני המאפר שתי מטרות עיקריות:

 1. על האיפור להחזיק מעמד לפחות למשך 4 שעות.
 2. על מראה האיפור הכללי לעשות את החוגגת הכי יפה שאפשר.

יש להקפיד על התאמת המייק אפ לגוון ותת-הגוון של העור לקבלת מראה טבעי ולא של בובת חרסינה.

 • שימוש במעט מייק אפ על העפעפיים והשפתיים יעשה את המיטב לעמידות האיפור במהלך החג. למראה שזוף יותר ניתן להשתמש באדמה אינדיאנית על כל סוגיה.
 • חשוב להקפיד על גימור המייק אפ בפודרה, כדי לקבע את המייק אפ, זה יצור מראה חלק ומשיי.
  רצוי להימנע מלפדר את אזור העיניים – זה עלול לגרום למראה עייף ומקומט.
 • כדאי מאד להשתמש בצבעים בעלי גימור מאט או מנצנץ בהיר (ולא מבריק) מאחר שמה שאמור להיות מודגש הם תווי הפנים ולא הצבעים עצמם.
  מומלץ להשתמש במייק-אפ מוצק אשר נשאר על הפנים למשך זמן.
 • חשוב למרוח שכבה עבה של המייק-אפ כדי שתתן כיסוי מרבי ותישמר לזמן רב, חברת שיסיידו מציעה מייק אפ+פודרה במוצר אחד – אידיאלי מאד למראה בהיר וטבעי.
 • מתחת לעיניים חשוב למרוח קונסילר, כדי לטשטש סימנים ועיגולים שחורים שנוטים להופיע מפאת חוסר בשינה. את הקונסילר יש להניח ע"י טיפוף עדין בעזרת כריות האצבעות.
 • את המייק-אפ והקונסילר יש לקבע בעזרת פודרה, אשר בנוסף לפעולת הקיבוע, מעניקה לפנים מראה מט ואחיד (במידה והשתמשת במייק אפ+פודרה במוצר אחד, אין צורך לפדר שוב).
 • באיפור העיניים ניתן לשלב בין צלליות מט לצלליות נוצצות שיוצרות מראה מרשים וזוהר. את צבעי הצלליות כדאי להתאים לבגד (אם הוא לא לבן) או לאביזרים הנלווים.
 • כדי להבליט את עצמות הלחיים מומלץ ליצור הצללות לפני הנחת הסומק. ההצללות מבליטות את הלחיים ומעניקות מראה שלם לפנים. חשוב שגוון הסומק יתאים לגווניי הפנים ושישתלב עם צבעי הצלליות והשפתון.
 • כדי שהשפתון יישמר לזמן רב ולא ייעלם לאחר שתי נשיקות, יש למרוח על השפתיים מייק-אפ ופודרה לפני כן. לאחר מכן יש לתחום את השפתיים בעזרת תוחם על בסיס שומני ולמלא בעזרתו את השפתיים. לאחר מריחת השפתון על שכבה זו, יש להצמיד את השפתיים כשממחטת נייר (טישו) מונחת ביניהן. באמצעות פעולה זו, אנו מורידים שכבה עודפת של השפתון. לאחר פעולה זו יש להניח בטפיחה מעט פודרה שנשארה על ה"פאף" (כרית הפודרה) ולאחריה למרוח שוב את השפתון. פעולות אלה יבטיחו שהשפתיים יישארו מאופרות למשך זמן רב.


עמוד זה נצפה: 376 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור