חיפוש באינדקס עסקים

צלליות INFAILLIBLE COLOR – לוריאל פריז

פורסם מאת: barosh בתאריך: 10 יולי 2011

צלליות INFAILLIBLE COLOR - לוריאל פריז4 שנות מחקר ופיתוח במעבדות לוריאל פריז הניבו סדרת צלליות חדשה מסוגה – INFAILLIBLE-COLOR – מרקם מהפכני ופטנט רשום. שילוב של קרם ואבקה המעניק נוחות מרבית בשימוש, תחושה קטיפתית ותוצאה מרהיבה.
בזכות חידוש טכנולוגי, לצלליות אינפליבל קולור עומק צבע ראשון מסוגו טכנולוגיית ColorReveal – טכנולוגיה המבוססת על זרז צבע אמיתי – המרכיב המקשר בין הפיגמנטים של הצבע, יוצר אפקט של "זכוכית מגדלת" המשפר ומדגיש את הצבע. הודות לאפקט שבירת האור הזה, הפיגמנטים ושבבי הפנינה נחשפים במלוא עוצמתם, ולכן, צבע הצללית עוצמתי ומרהיב.
הודות לרשת פולימרים מיוחדת המסייעת להיצמדות החומר לעפעף כשל עור שני, נוסחת INFAILLIBLECOLOR עמידה עד 24 שעות. עמידות בפני 11,000 עפעופים בממוצע ביום, וכן בפני שפשופים, הצללית אינה נוזלת לקמטים העדינים שעשויים להיות מסביב לעיניים, הצבע נשאר מדויק, אינו נמרח או דוהה, הצללית עמידה בפני מים.
הודות למרקם המהפכני המכיל כמות גדולה של חומרים מקשרים, צלליות INFAILLIBLECOLOR של לוריאל פריז מצליחות לשלב את נוחות המרקם של קרם יחד עם נוחות השימוש של אבקה דחוסה. המריחה נוחה וקטיפתית, ומעניקה תחושה נעימה. הצללית בעלת מרקם משיי וחושפת את עוצמת הצבע שבה.
טיפ לשימוש: על מנת למקסם את פיגמנט הצללית, יש לקחת מעט ממנה ולהניח על גב כף היד, ובעזרת האצבע לטשטש את הצללית, ואז להניח בקלילות על העפעף.

מחיר לצרכן: 74.99 ש"ח. בחודש יולי 2011 לאחר 40% הנחה ב-44.99 ש"ח.עמוד זה נצפה: 391 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור