חיפוש באינדקס עסקים

פאה אופנתית והשיער מושלם – רבקה זהבי

פורסם מאת: בתאריך: 8 מאי 2012

פאה אופנתית והשיער מושלם - רבקה זהבילקראת הקיץ בפתח, החום, הלחות והבילוי על חוף הים והבריכה, כולנו מחפשות פתרונות שיאפשרו לנו להיראות נפלא, עם שיער מוקפד ומטופח, גם בסיומו של יום חם או בילוי על שפת הים.

נשים רבות בכל רחבי העולם כבר אימצו אל חיקן באהבה את הקונספט שמשחרר אותך מהצורך לבקר אצל מעצב השיער אחרי כל יום בילוי על שפת הים או הבריכה, ולהיראות מיליון דולר בלי מאמץ.

הפתרון הוא פאה אופנתית.

פאה אופנתית כבר שנים אינה נראית כמשהו חריג או יוצא דופן. למען האמת הן נראות ממש כאילו הרגע יצאת מהמספרה. טבעיות, מעוצבות להפליא ומחמיאות.

סלבריטאיות בינלאומיות וגם סלבריטאיות ארצנו (ליהיא גרינר לדוגמא) משמשות בפאות אופנתיות במגוון האירועים אליהם הן מגיעות. לא אחת אנו רואים כוכבנית עם שיער מדהים ואיש אינו יודע (מלבדה) שזו בעצם פאה אופנתית.

פאות אופנה העשויות שיער טבעי הפכו להיות אביזר אופנה חיוני. נשים רבות מחזיקות במספר פאות אופנה, בעיצובים שונים ואפילו בגוונים שיער שונים.

פאה אופנתית והשיער מושלם - רבקה זהביבכל פעם יכולה האישה להחליט איזה מראה מתחשק לה לחבוש: את הפאה הארוכה והסקסית? את הפאה המעוצבת במראה קלאסי סולידי?

במידה ואת אינך בטוחה שפאה אופנתית היא פתרון המתאים לך, יש מומחים המציעים ייעוץ מקצועי ומענה לכל שאלה.

את מוזמנת להתקשר למומחים לפאות אופנתיות – חברת רבקה זהבי פאות ולקבוע לעצמך פגישת ייעוץ בה תוכלי למדוד פאות ולקבל מענה מקצועי לכל שאלה המטרידה אותך.
התקשרי: 

  • רבקה זהבי רמת גן: 03-5797279
  • רבקה זהבי רעננה: 09-7404456


עמוד זה נצפה: 300 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור