חיפוש באינדקס עסקים

סדרת אנטיאייג'ינג חדשה – אפקט ההזרקה ללא הזרקה!

פורסם מאת: RitaB בתאריך: 4 אפריל 2022

מותג הטיפוח הבינלאומי  LIERAC PARIS (ליראק פריז) משיק בישראל

סדרת אנטיאייג'ינג המתמחה באפקט מתיחת פנים:

ליפט אינטגרל (LIFT INTEGRAL)

אפקט ההזרקה ללא הזרקה!

הסדרה המהפכנית והיחידה בעולם

פורצת דרך בתחום התמיכה בטיפולים אסתטיים

יעליות קלינית מוכחת!

 

נשים רבות רואות את השינויים המבניים שעוברים על פניהן עם השנים ועם החשיפה הבלתי מבוקרת לשמש. נפח הפנים יורד, הצורה העגולה ומלאות הלחיים מטשטשות עד כדי שינוי של ממש בהבעות הפנים , הפנים  נראות נפולות, והמראה הכללי  משדר עייפות ותשישות ונוספים קמטוטים וקמטים רבים ועמוקים יותר.

מותג הטיפוח הבינלאומי ליראק פריז המתמחה מזה 45 שנה בפתרונות אנטיאייג'ינג משיק סדרה חדשנית פורצת דרך בתחום האנטיאייג'ינג המתמחה באפקט מתיחת פנים ויוצרת אפקט של "הזרקה ללא הזרקה"! סדרת ליפט אינטגרל.

 הסדרה הראשונה בעולם לתמיכה לא פולשנית בטיפולי אסתטיקה, השואבת השראה מ- "טכניקת דינמיקת הפנים" החדשנית הכוללת אפקט מתיחת פנים + הזרקה ונועדה ספציפית לתמוך בעור לדחיית טיפולי מילוי, הרמה והזרקה או לתמיכה בעור לאחר טיפולים אלו לשימור התוצאות לאורך זמן רב יותר. הסדרה מתמקדת בשלוש פעולות: הידוק אזורים נפולים, מילוי אזורים חלולים, דינמיקת פנים חיובית. מתאימה לכל סוגי העור עם הופעת סימני גיל.

סדרת ליפט אינטגרל מסייעת בהחזרת הדינמיות החיובית לעור הפנים, החזרת הנפח, אפקט מתיחה ומילוי, מעניקה מראה עור מתוח ומוצק ותומכת בשימור תוצאות טיפולים אסתטיים.

סדרת ליפט אינטגרל מפעילה ומחדשת את הסינתזה של קולגן XVII בשלושת שכבות העור, ממריצה את סינתזת 30 החלבונים הבסיסיים בעור, משקמת את דינמיקת הפנים הודות לארבעה פטנטים ייחודיים לליראק, המבוססים על שימוש בתמציות פרחים ופפטידים המחזירים נפח ומתח לאזורים שקועים ומעודדים מילוי אזורים "ריקים" בעור הפנים.

יעילות קלינית מוכחות עם תוצאות נראות לאחר 14 יום: שיפור של 75% בנפח העור, שיפור של 86% במתיחת העור, שיפור בדינמיקה החיובית של עור הפנים ב 85%, שיפור במראה קו לסת וסנטר אצל 80% מהמשתמשות.

הסדרה כוללת 8 מוצרים ליום וללילה עם ריח נעים, נספגים מהר ובעלי מרקם נוח ואינו שומני:

סרום אקטיבי למיצוק העור– בעל אפקט מיידי למילוי והרמה של העור למראה צעיר ובריא. מכיל חומצה היאלורונית ורכיבי אנטיאייג'ינג.

קרם פנים אקטיבי למיצוק העור- קרם יום לפנים בעל אפקט מיידי למילוי והרמה של העור למראה צעיר ובריא. מכיל חומצה היאלורונית ורכיבי אנטיאייג'ינג.

מסיכת יופי למיצוק העור – מסיכת יופי מרוכזת ועשירה לפנים, בעלת נוסחה ייחודית למילוי והרמה של העור למראה צעיר ובריא. אפקט "סינדרלה" להרמת העור בתוך 10 דקות.

קרם לילה למיצוק ולפיסול העור– מוסיף נפח באזורים הרפויים, מתאים במיוחד כתמיכה באזור קו הלסת והסנטר.

סרום אנטיאייג'ינג פעיל לעיניים– סרום-ג'ל לילה לעיניים ללא בישום. בעל אפקט מתיחה, המבוסס על טכניקה מדעית משולבת לתוצאות מיטביות.

באלם לחות למראה שפתיים מלאות ומטשטש את החריצים – מעניק מראה שפתיים מלאות ומוצקות. מתאים במיוחד לשפתיים דקות וחסרות נפח. מדגיש את קו השפתיים ומטשטש את החריצים שמסביבן.

ג'ל-קרם– למיצוק הצוואר והמחשוף- מסייע להחלקה ולמיצוק הצוואר ואזור המחשוף.

רכיבים פעילים במוצרי הסדרה:

חומצה היאלורונית 3-Hyalu – לחות ומיצוק גם בעומק העור , פפטידים פעילים – למיצוק העור, פולימרים מפרחי צבעוני ומהגוני – לפטנט מתיחה מיידי, תמציות צמחיות ותמציות ריח טבעיות, תמצית עץ השיטה – מפחית כהויות ונפיחות סביב העיניים,  מיצוי עץ הקסאלפיניה – להזנת העור, חמאת שיאה – להעשרה מיוחדת של העור , מיצוי אוופוהי – להצרה ומיצוק של אזור הסנטר והלסת, תמצית ג׳ינג׳ר – ניקוז וספיגה, צדפת אם הפנינה – לפטנט מתיחה מיידי ובוהק, מכילים תמציות טבעיות של פרחי מהגוני וצבעוני, ניחוח עדין של פריחת יסמין ואירוס לבן. המוצרים לא נוסו על בעלי חיים.

סדרת אנטיאייג'ינג

ליראק פריז סדרת ליפט אינטגרל עם אפקט ההזרקה ללא הזרקה צילום אסף לויעמוד זה נצפה: 408 פעמים

כתבות קוסמטיקה טיפוח

אני מאשר/ת קבלת דיוור