חיפוש באינדקס עסקים

מספרה או גלריית עיצובים?

פורסם מאת: barosh בתאריך: 7 אוקטובר 2008

מספרה או גלריית עיצובים?

עסקים הנוגעים בתחומי היופי בכלל ומספרות בפרט משנים עיצוב, צורה, גודל ובעיקר את האבזור הקיים מדי כמה שנים, בכדי להשיג את נקודת המיתוג המתבקשת ע"י הבעלים היוצרת אצל לקוחותיהם אווירה ייחודית ונוחה בכלכסאות עבודה בצבעים שונים - מיטל עיצובים. ביקור.
היום כבר לא ניתן למצוא קירות דהויים צבועים בסיד עם פוסטרים של חברות מוצרי שיער. עיצוב יוקרתי מלא נופך ונגיעות טרנדיות החל מהמראה הקלאסי האירופאי בעל האווירה היוקרתית דרך עיצובי היי טק נקיים המשדרים חדשנות קרירה ועד עיצובים בסגנון מועדונים מלא עוצמה.
העיצוב מתחיל כבר בפתח המספרה. חזית המקום כידוע מעידה בדרך כלל על אופי המספרה. דלת קלאסית עתיקה תשדר שיק אירופאי היוצר תחושה של כניסה לשאטו צרפתי ואילו דלת זכוכית תציג את הפעילות השוטפת של המספרה לעיני כל.
לאחר שנכנסת למקום ניתן להתרשם מהריהוט. כבר מזמן אין מדובר בכסא ספרים עתיק וכסאות המתנה המוכרות מקופות החולים (כיסאות המורכבים מרשת מתכת בשילוב בדי ריפוד תעשייתיים שיוצרו ע"י חברת הארגז). כיום מדובר בכיסאות מעוצבים ביותר כאשר העלויות יכולות להגיע עד לסדרי גודל של עשרות אלפי שקלים עבור כל כיסא.עמדת חפיפה מעוצבת - מיטל עיצובים כורסאות ההמתנה של היום הן כורסאות המתאימות בעיצובן לאווירה הכללית השורה במספרה.
בנוסף, ניתן למצוא כיום במספרות אקססוריז משלימים המוסיפים לאפיון המקום. שנדלירים יוקרתיים ומעוצבים, עמדות עבודה (מראות) בעיצוב מותאם, פינת קפה בעיצוב ביסטרו אירופאי וכמובן עמדות החפיפה שהפכו מכיסא וכיור פשוטים לעמדת חפיפה נוחה, מעוצבת ובעלת אופי.
במספרות כיום ירשמו את התור שלך בתוכנת מחשב (שם יישמרו גם הנתונים שלך כמו: מספר צבע השיער, ביקור אחרון, תאריך יום הולדת ואפילו את הקפה האהוב), מארחת תקבל את פנייך ותעניק לך יחס אישי ובעת ההמתנה לתורך תוכלי להתפנק במגוון טיפולי יופי (קוסמטיקה, בניית ציפורניים, איפור) ואפילו ליהנות מטיפולי ספא בחלק מהמקומות.
העלות של עיצוב המספרה יכול להסתכם בכמה עשרות אלפי שקלים ויכול להרקיע עד לסכומים דמיוניים של מאות אלפים ואף מיליוני שקלים.
בעת קבלת ההחלטה על עיצוב המקום יש לקחת בחשבון את גודל המספרה, קהל היעד אליו מכוון מעצב השיער וכמובן העלויות. 

ריהוט למספרותעמוד זה נצפה: 429 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור