חיפוש באינדקס עסקים

מגמות עיצוב השיער

פורסם מאת: barosh בתאריך: 18 אוגוסט 2007

מגמות עיצוב השיער

בכל עונה מתחדשים בהשפעה של מגמות אופנה הנוצרת מתוך השראה של מציאות קיימת. עיצוב השיער מושפע ממעצבים רבים הפועלים בתחומי האופנה כמו מאפרים, מלבישים, מעצבי תכשיטים ועוד. אנשי המקצוע קשובים זה לזה בעולם כולו והמובילים שבניהם משפיעים על האוכלוסייה במקומות שונים בעולם.

התוצאה – חיבור בין כל המרכיבים ליצירת הטרנד האופנתי הבא . מעצב השיער רוברט גולדפלד מרחובות מסביר על המגמות בשיער שיהיו השנה בתוקף :" צבעי השיער השנה יתבססו על גווני האדום הבהיר ממשפחת הג’ינג’י . חום טבעי בשילוב של גוונים טבעיים והבלונד הקלאסי יהיה שוב באופנה חזק ובולט עם נטייה להיות אפור יותר.

עוצמת הגוון נמדדת ומושפעת על פי פורמולת הפיגמנטים הקוסמטיים הקיימים בצבע , עוצמת רכיבי הברק ומתכוני הערבוב שנבחרים מתוך קטלוג הצבעים . ההיצע כיום רחב ביותר וניתן למצוא ניואנסים רבים בכל קטגוריה וזה מאפשר התאמה מרבית ומקסימאלית הן ללקוחה והן למעצב השיער. לאחרונה אנו משלבים טכניקות צביעה מתקדמות איתן נוצרים צבעים חבויים בתוך השיער ובכך יוצרים עניין וצבע משמעותיים יותר. תספורות יהיו בקווים גיאומטריים, א- סימטריים . אורך השיער יהיה בנוני עד הכתפיים ויעוצב בחופשיות תוך שמירה על קפיציות מרבית ".

קרדיטים:
הדוגמנית בתיה ליוסי מדמוני
עיצוב שיער – רוברט גולדפלד
צילום – רפאל בן דור
איפור – מאיה גולדפלד .עמוד זה נצפה: 417 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור