לימודי בניית ציפורניים בנייל סטודיו על חשבון הפיקדון

פורסם מאת: barosh בתאריך: 17 ינואר 2011

לימודי בניית ציפורניים בנייל סטודיו על חשבון הפיקדוןחיילות העומדות בפני שחרור מצה"ל ומתחילות לתכנן את החיים האזרחיים שלהן, סומכות על כספי הפיקדון המגיע להן מצה"ל עם שחרורן. את הכספים האלה יש לנצל תוך פרק זמן מוגדר מהשחרור והן מיועדים בין השאר לרכישת הכשרה מקצועית, לימודים גבוהים וכדומה. שימוש בכספי הפיקדון לטובת לימודי בניית ציפורניים הוא דרך מצוינת לעשות עם הכסף צעד חשוב ונכון בכיוון של בניית עתיד מקצועי בתחום נדרש ויצירתי.

בניית ציפורניים היא תחום עיסוק מתפתח בארץ. נשים מכל שכבות האוכלוסייה הכניסו את נושא בניית הציפורניים כחלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח שלהן והן אינן מוותרות על המפגש החודשי למילוי ועיצוב ציפורני הידיים שלהן. עובדה זו מבטיחה לטכנאיות בניית ציפורניים שוק נרחב לעבוד בו כשכל מה שהן צריכות זו הכשרה מקצועית מתאימה. נייל סטודיו כבית הספר הגדול והמוביל בארץ לנושא בניית הציפורניים, קישוטי הציפורניים מציע מגוון קורסים משלימים המאפשרים לתלמידות בית הספר להתמקצע במגוון שירותי טיפוח ויופי הנדרשים על ישי נשות ישראל. בין השאר ניתן להירשם בנייל סטודיו לקורסים בפדיקור מניקור, הסרת שיער בשעווה, עיצוב גבות, איפור מקצועי ואיפור קבוע ועוד.

חיילות משוחררות רבות בוחרות במקצועות טיפוח היופי כעתיד ונייל סטודיו מספקת את ההכשרה המתאימה וברמת לימודים גבוהה, הדרכה מקצועית וגישה שכבר ביססה נשים רבות כנשות מקצוע בתחום. הנסיון של נייל סטודיו בהכשרה מקצועית של בונות ציפורניים בארץ היא ללא תחרות. תעודת בוגרת "נייל סטודיו" מקובלת כהוכחה לרכישת כלים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר.

לכן, אם להשתמש בכפי פיקדון לצורך הכשרה מקצועית בתחום טיפוח היופי – נייל סטודיו הוא הבחירה הטבעית והנכונה. כצעד ראשון יש ליצור קשר לקבלת פרטים והרשמה לקורס לבחירתך. תוך כדי הרשמה תקבלי את כל הפרטים הנחוצים על מנת להשתמש בכספי הפיקדון של צה"ל לתשלום עבור הלימודים. בהצלחה.עמוד זה נצפה: 635 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור
חיפוש באינדקס עסקים