חיפוש באינדקס עסקים

כיצד להתמודד עם נפילה של עור הפנים

פורסם מאת: RitaB בתאריך: 14 אפריל 2022

כיצד להתמודד עם נפילה של עור הפנים

"נפילה" של עור הפנים

מהי? ומהן דרכי ההתמודדות?

 

מדוע מתרחשת "נפילה" של עור הפנים ואיך ניתן לשפר את תוצאות טיפולים קוסמטיים?

מי שהגיעה לגיל 35+ או לעיתים כבר סביב גיל 30 – שמה לב לשינויים בעור הפנים. התבגרות והזדקנות העור אלו תהליכים טבעיים הקורים לכל אחד ואחת בעוצמות משתנות, והדינמיקה של תווי הפנים שלנו משתנה ככל שעובר הזמן.

הגורמים המרכזיים לעוצמת הזדקנות העור מורכבים ממספר שחקנים ובהם – הגנטיקה, אורח החיים, חשיפה לשמש ועוד.

 

חשיפה לשמש הינה גורם מרכזי מאוד בהאצת הזדקנות העור – עור שסבל מחשיפה מרובה לשמש בגיל צעיר, ישלם את המחיר על כך ובגדול בגיל מבוגר – לכן חשובה מאוד התנהגות חכמה בשמש כמו הימנעות מיציאה בשעות חמות, מריחת קרם הגנה בקיץ ובחורף, הימנעות משמש ישירה ושימוש בכובע רחב שוליים.

 

הגיל, הגנטיקה והשמש גורמים לתהליכים כמו הרס ושבירת קולגן, שחיקת הסיבים האלסטיים בדרמיס ופחת של ייצור החומצה ההיאלורונית באופן טבעי. גוף הסובל מתזונה לקויה, עישון ותחזוקה לא נכונה של העור בשילוב עם סטרס וחוסר שתייה – יפגין את הדברים החוצה בצורת עור פנים מדולדל ועייף.

העור הופך דק יותר ויותר, מחוספס ויבש.

איך ניתן לתמוך בעור לעיכוב תהליכים אלו ?

ד"ר סילבי פואניונק, מומחית ברפואת עור ויועצת רפואית בכירה למותג ליראק פריז, מסבירה כיצד להתמודד עם נפילה של עור הפנים:

"טיפולים קוסמטיים הכוללים הזרקה של חומצה היאלורונית במקומות שונים ( קמטים ואזורים נרחבים יותר) כולים גם למלא חללים "מרוקנים" וגם לעודד את העור להמשיך ולייצר קולגן שישפר את גמישותו

גם טיפולים הכוללים פציעה מבוקרת של העור "מיקרונידלינג" מעודדים ריאקציה של העור לריפוי הפציעה וכך נותר גם קולגן חדש. טכניקה זו גם משפרת מראה קמטים וצלקות.

 

טיפולים קוסמטיים דורשים תמיכה – זהו תהליך ולא "זבנג וגמרנו" . חשוב ללוות אותם בשגרת טיפוח תומכת ייעודית אשר תאריך את הזמן בין טיפולים ותעניק לעור את התמיכה לה הוא זקוק לאחר הזרקות וגם לפני הזרקות.

 

שיגרה זו רצו שתכלול תכשירים שפותחו במיוחד על מנת לשפר את ייצור הקולגן ואת סינתזת החלבונים המסייעים לדינמיקה חיובית של עור הפנים. מוצרים בהתאמה אישית, המכילים חומצה הילרואנית ותמציות התומכות במתיחה ומילוי של העור – עשויים להאריך את הזמן בין הטיפולים הקוסמטיים ולשפר באופן ניכר את מראה העור, ביחד עם שמירה על אורח חיים בריא, שתייה מרובה וזהירות מחשיפה לשמש".

 

לדבריה: " אזורי הפנים הדורשים התייחסות מיוחדת בנושא אנטי אייג'ינג הינם – אזור העיניים והעפעפיים – להם נדרשים חומרים ספציפיים עדינים וללא בישום, וכן התייחסות לעור הדק סביב העיניים, לרגישות המיוחדת של העין ולחומרים שלא גורמים צריבה או נזק.

 

קו הסנטר נוטה להטשטש עקב כוח הכבידה הפועל על עור הפנים עם הגיל. על מנת לשמור על אלסטיות ומתח, רצוי לבחור בתכשירים המבוססים על טכניקות מתקדמות לשיפור דינמיקת פנים חיובית , אלחו יתמכו באופן מקסימלי גם בטיפולים קוסמטיים שתבחרו לעשות.

 

אזור הצוואר – אין טיפולים פולשניים לאזור הצוואר והמחשוף, זהו אזור שלא ניתן לבצע בו ניתוח מתיחה ולכן הטיפול הטוב ביותר עבורו הוא תמיכה ומניעה. שימוש בתכשירים המעודדים ייצור קולגן, מכילים לחות ושומרים על העור במראה מתוח, על אף כוח הכבידה המופעל מאזור החזה על אזור הצוואר והמחשוף – אלו תכשירים הכרחיים בשידת הטיפוח של כל אחת ואחד."

 

שימוש בתכשירי קוסמטיקה המבוססים על טכניקות חדשניות יתמכו בכל טיפול קוסמטי, וישמרו על העור חיוני, בריא, מלא לחות וזוהר ובנוסף, יסייעו בדחיית משך הזמן בין טיפולי ההזרקות והאסתטיקה.

כיצד להתמודד עם נפילה של עור הפנים

אפקט ההזרקה ללא הזרקה – ליראק פריז- ליפט אינטגרל צילום אסף לוי

 עמוד זה נצפה: 511 פעמים

כתבות קוסמטיקה טיפוח

אני מאשר/ת קבלת דיוור