חיפוש באינדקס עסקים

הסרת שיער מכל אזור הרגליים בפחות מ-20 דקות הסרת שיער חברת היפריון,Or-Light+

פורסם מאת: barosh בתאריך: 1 ספטמבר 2011

חברת "היפריון", העוסקת בפיתוח ושיווק של מיכשור בתחום הטיפוח ואסתטיקה, משיקה את הדור הבא בטיפולי הסרת שיער, בטכנולוגיה המקצרת פי שלוש ויותר את הזמן הדרוש להסרת שיער בלייזר. המכשיר מייצר הבזק של קרן אור בכל שניה בצורה רציפה לכל אורך הטיפול, זאת לעומת עד שלוש שניות המתנה במכשירים המקובלים. 
הטיפול החדש מתבצע על ידי המכשיר Or-Light+ (אור-לייט פלוס) ומבוסס על שימוש בגלי אור באורכים שונים. השימוש באנרגיית האור להסרת שיער נחשב לטיפול מתקדם, בטוח ויעיל המשיג תוצאה של הסרת שיער אחידה.
לדברי נתן גד, מנכ"ל חברת היפריון ישראל, הטכנולוגיה החדשה מאפשרת להשיג את התוצאה הרצויה במספר הטיפולים הנמוך ביותר ובנוסף לקצר את משך הטיפול לשליש מהזמן המקובל לעומת טיפול בלייזר. לצורך השוואת הביצועים הסרת שיער מרגלי נשים והסרת שיער מגבם של גברים עורכים כשעה, כשעל ידי Or-Light+ ניתן לקצרם לפחות מ-20 דקות.
מערכת הקירור של המכשיר מבוססת על קירור במים ומאפשרת עבודה רציפה מבלי שהמכשיר יתחמם ויזדקק למנוחה. כך מכוני הקוסמטיקה יכולים להרחיב את פעילותם ולטפל בכמות גדולה יותר של לקוחות. הטיפול המהיר מטיב גם עם מטופלים שזמנם יקר ואינם מעוניינים לשהות פרק זמן ממושך ומיותר במכון.
Or-Light+ הוא המכשיר היחיד כיום בענף הכולל בקר מובנה, שמאפשר לבצע בדיקת עוצמה ולאמת את ביצועי המכשיר לפני כל טיפול. חברת היפריון מבצעת את החלפת הידיות ללא עלות, כדי לשמור על יעילות מקסימאלית של איכות הטיפולים. המכשיר כולל מסך LCD המציג מערכת הפעלה ידידותית, שמאפשרת לקבל דוח ממוחשב על המטופל לצורך מעקב טיפולים מפורט.
Or-Light+ פותח על ידי חברת "היפריון" הצרפתית, כל מוצרי החברה מיוצרים בצרפת ומשווקים ב-60 מדינות מסביב לעולם. היפריון עוסקת גם בפיתוח טכנולוגיות להצרת נימי דם וחידוש תאי עור הפנים על ידי טכנולוגיית LED. כל מוצרי החברה תואמים את כל האישורים המבוקשים הבינלאומית: CE, CE, FDA, קרטיס, שטראוס ועוד.

הסרת שיער חברת היפריון,Or-Light+

 הממולצים שלנו בתחום הסרת שיער  – לחצו על הלינק   מכוני יופי ל הסרת שיערעמוד זה נצפה: 371 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור