חיפוש באינדקס עסקים

אסתי לאודר מציגה מייק אפ חדש נגד הזדקנות העור

פורסם מאת: barosh בתאריך: 3 ינואר 2011

אסתי לאודר מציגה מייק אפ חדש נגד הזדקנות העוראסתי לאודר מציגה את המייק אפ מתקדם ויעיל ביותר נגד הזדקנות העור, הודות לחיבור של מרכיבי טיפוח עור בעלי ביצועים גבוהים. המייק אפ החדש Resilience Lift extreme Radiant Lifting Makeup SPF 15 מציע לחות למשך כל היום, ברק-על, עור מתוח ויכולת מריחת המייק אפ באופן יוצא מן הכלל – כולם בנוסחה נוזלית האידיאלית לעור מתבגר.  מייק אפ נוזלי מושלם זה גורם למראה צעיר, מחליק ללא מאמץ על פני העור, כאשר העור נראה לח וזוהר באופן יוצא דופן כל היום. 

ככל שאנו מתבגרים, העור שלנו מתחיל לאבד את מוצקותו, גמישותו ויכולתו לשמר רמות לחות, הוא נעשה יבש יותר וגורם להופעה של יותר קווים וקמטים. המדענים במעבדות המחקר של אסתי לאודר גילו לאחרונה דרך חדשה להחדיר חומרי טיפוח עור פעילים לנוסחת הבסיס ואפשרו את יצירת מייק אפ עם ביצועי על שלא רק נמרח בקלות ועוטף את העור אלא גם מעניק לעור לחות וברק ומשיב לו מראה צעיר יותר הפועל מיד בעת האפליקציה.

הודות לטכנולוגית שחרור הלחות ההדרגתי המתקדמת של אסתי לאודר, Resilience Lift extreme Radiant Lifting Makeup SPF 15 מרגיע עור יבש באופן מיידי ומספק לעור לחות למשך כל היום, ברק-על, עור מתוח. כך שהעור נראה רך ומרגיש נוח למשך כל היום. בנוסף, לנוסחת השומן-במים מרקם קל יותר המאפשר למוצר להימרח על העור ללא מאמץ ולהעניק ברק–על המאחד ומבהיר גוון העור ומשיב הזוהר. התוצאה היא עור אשר באופן מיידי נראה יותר מוצק, מתוח, לח וזוהר – במילה אחת – מושלם.

המייק אפ זמין ב-6 גוונים יפים בצבעים טבעיים, מגוון חם לטבעי ועד לגוון "קול"  (1-2-3-4-5-9). הנוסחה מתאימה לשימוש לטווח ארוך של Resilience Lift extreme Radiant Lifting Makeup SPF 15 ניתנת לבנייה בשכבות מכיסוי בינוני עד לכיסוי מלא.

על תועלות הטיפוח של המייק אפ החדש של אסתי לאודר Resilience Lift extreme Radiant Lifting Makeup SPF 15:

לחות לכל היום

  • נוסחה מתקדמת של שחרור הדרגתי מספקת לחות מרעננת לעור.
  • הנוסחה העשירה בחומצה היאלורונית – שהיא מגנט ללחות, מרפה יובש והופעת קווים עדינים הנובעים מהיובש ובהדרגה מספקת מענה לצרכי העור במהלך היום.
  • מרכיבים אוהבי-העור, כמו חמאות טבעיות וסרמידים, עובדים יחד עם החומצה ההיאלורונית לטפל בצרכים המיוחדים של עור בתקופת אמצע החיים ולספק לחות משמעותית אשר העור המתבגר זקוק לה לנוחות ולגימור מושלם למשך כל היום.

נשים מסכימות – במבחן צרכנים, 94% מהנשים חשו שהעור שלהן היה יותר לח!

ברק שקוף

  • תערובת חדשה של חומרים אופטיים, אשר נבחרו על ידי מומחים להשתקפות היוצאת דופן שלהם על העור בתקופת אמצע החיים, מספקת ברק מיידי ושקוף לטווח הארוך. הזוהר הרענן והצעיר שב לעור.
  • בנוסף, חומרי פנינים עכורים ויבשים יותר הוסרו לחשוף הזוהר הפנימי ולהעניק ברק לעור בתקופת אמצע החיים.

נשים מסכימות – במבחן צרכנים, 90% מהנשים אמרו שהעור נראה יותר זוהר.
במחקר קליני אחרון של אסתי לאודר לנוסחה החדשה,  נראה  כי מיד עם האפליקציה, לחות העור משתפרת ב-65% וב-100% מהמשתתפים נראה עור לח יותר וזוהר יותר.

עור מתוח

  • Resilience Lift extreme Radiant Lifting Makeup SPF 15 מספק תועלות טיפוח עור בעלי ביצועים גבוהים לעור מתבגר ומקנה לו מראה מוצק, מעוצב וצעיר.
  • נוסחה מבוססת מים ייחודית זו כוללת מרכיבים עיקריים! ה ExtremeLift³ Complex  המהפכני של הנוסחה מכיל 3 מרכיבים סינרגטיים: Triterpenes, peptides  ואנרגיה המסייעים לעור להאיץ היצור הטבעי של קולגן לשיפור ארוך טווח במוצקות הנראית לעין. קווים וקמטים מופחתים, העור מוצק יותר ונראה צעיר יותר.

נשים מסכימות – במבחן צרכנים, 89% מהנשים חשו שעורן מוצק ומתוח יותר.
מחקר קליני אחרון של הנוסחה גילה כי בטווח הארוך היה שיפור של 49% במוצקות העור.

יכולת מריחה באופן יוצא מן הכלל

  • נוסחה חדשה מאוזנת זו מכילה יותר "נוזלים" למריחה טובה יותר, כך שניתן למרוח המוצר בקלות וללא מאמץ. הנוסחה מתוכננת כך שתעניק נוחות והזמן הנדרש להיספג בעור.
  • עיצוב חדש של משאבה מאפשר מתן הכמות הנדרשת בכל פעם כך שהאפליקציה נוחה ומדויקת.

נשים מסכימות – במבחן צרכנים, 94% מהנשים אמרו שהעור מרגיש חלק יותר.

עם התועלת הנוספת של הגנת ה-SPF, נוסחה זו מעניקה הגנה מרגיעה לעור ומסייעת לעמוד בפני הגורמים הברורים של מפגעים סביבתיים וחשיפה לשמש – כל הגורמים אשר יכולים למנוע  מהעור לקבל ולהשתמש במרכיבי הטיפוח בעור. SPF  גם מסייע להגן ולשמר התועלות של מרכיבי טיפוח העור המשולבים בנוסחה.

Resilience Lift extreme Radiant Lifting Makeup SPF 15 נבדק דרמטולוגית, נטול בישום, נגד אקנה, ומתאים לכל סוגי העור. למרוח על עור נקי מעל תכשיר לחות ולאחר מכן להסיר עם מסירי איפור של Estee Lauder Take It Away או מסיר איפור אחר.עמוד זה נצפה: 509 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור