חיפוש באינדקס עסקים

איפור כלות 2010

פורסם מאת: barosh בתאריך: 9 פברואר 2010

RAVIT ASAF – רשת בתי הספר לאיפור מקצועי, פותחת את עונת החתונות לשנת 2010 עם מראהאיפור כלות 2010 איפור כלות רומנטי וטבעי, ונותנת את הטיפים החשובים ביותר לכל הכלות שמתכוננות ליום הגדול בחייהם.
איך כדאי להכין את עור הפנים בשבוע שלפני החתונה:

 • חשוב להכין את עור הפנים כדי שהאיפור ייראה מושלם. מומלץ לסדר את הגבות ובמידה ויש להסיר שיער כלשהוא מהפנים, לפחות שבוע לפני החתונה בכדי להימנע מהפתעות ביום שלפני כגון פצעונים, אדמומיות וכו’.
 • טיפול פנים ופילינג קוסמטי מומלץ בחום. הטיפול ינקה וירכך את העור לקראת האיפור ושוב מומלץ גם אותו לבצע כשבוע לפני מועד החתונה. רצוי ללכת לקוסמטיקאית שאתן מכירות ולא להתנסות במוצרים חדשים וטיפולים שאתן לא מכירות בכדי לא ליצור תגובה אלרגית כלשהיא.
 • ביום החתונה נקי את פניך ביסודיות באמצעות מי פנים וחלב פנים ומרחי קרם לחות על בסיס מים בלבד. מריחת קרם לחות על בסיס שומני ביום החתונה מוריד את עמידות המייק אפ ויכול לגרום לברק יתר במהלך היום והאירוע.

מראה איפור כלות 2010 לקראת עונת החתונותרוית אסף מסבירה על שלבי האיפור:

 • מייק אפ
  מומלץ למרוח מייק אפ במרקם קרם מוצק, בעל יכולת כיסוי ועמידות הכי גבוהה. יש לקחת בחשבון שזהו איפור המיועד לשעות הערב ועל מנת שיחזיק מעמד כדאי לשים כמות רבה יותר מאשר ביום יום.
 • קונסילר
  יש למרוח מסביב לעיניים קונסילר נוזלי, בהיר מעט מגוון המייק אפ. הקונסילר יאיר את אזור העיניים ויחזיק את הצלליות זמן רב יותר.
 • פודרה
  פזרי פודרה שקופה כדי לקבע את האיפור.
 • עיניים
  איפור העיניים הינו השלב שדורש את מירב ההשקעה. יש כמה סוגים של צלליות: אבן, אבקה ומשחתית- קרמית. נשתמש בצלליות אבן ואבקה אשר עמידות לאורך זמן. באיפור כלה הדגש הוא על תווי הפנים של הכלה הספציפית ולכן האיפור יהיה קלאסי ומעודן יותר. את הריסים מעגלים וצובעים במסקרה. ניתן להוסיף ריסים בודדים, כדי לעבות את הריסים וכך ליצור מראה בולט ודרמטי. כדי להבליט את צבע העין ניתן להוסיף עיפרון וצללית בגוון טורקיז, ירוק או כחול בקו הריסים שמתחת לעין.
 • גבות
  לאחר עיצוב הגבות מומלץ למלא אותן בצללית אבן בגוון אחד יותר בהיר מצבע השיער. רצוי בצללית ולא בעיפרון, ליצירת מראה רך וטבעי יותר.
 • סומק
  ורוד עדין, מחייכים ואז מתפיחים על ה"תפוחים" ובאלכסון כלפי השיער בעזרת מברשת סומק גדולה ועבה.
 • הברקות
  אין איפור מרשים וזוהר ללא הברקות, חשוב שההברקות יהיו מאבקה מבריקה ולא משימרים, משום שהאבקה עמידה יותר ולא נמרחת ומעניקה מראה זוהר. את ההברקות יש להניח באזור הרכות. לבעלות עור בהיר יש להשתמש בגוון כסוף ולבעלות עור שזוף, יש להשתמש בגוון זהוב.
 • שפתיים
  השפתיים משלימות את הלוק. לשפתיים מפתות ומוכנות לנשיקה הראשונה. יש להתחיל במריחת מייק אפ ולטפוח בפודרה מעל המייק אפ כדי להשאיר את השפתון עמיד. אחרי המייק אפ והפודרה, יש לצבוע את השפתיים בעיפרון שפתיים בגוון טבעי ומעליו גלוס מבריק.

ולסיום כדי להוריד את הלחץ מומלץ להצטייד בכמה טיפות רסקיו, לשמוע מוזיקה מרגיעה וליהנות מכל רגע, כי זה הוא היום החשוב בחייכן!

קרדיטים – מראה איפור כלות מתוך קמפיין "רוית אסף" 2010:
איפור: מריה מסלרסקי – מנהלת מקצועית "רוית אסף".
שיער: נטשה קאוצוק.
צילום: אמיר יהל.עמוד זה נצפה: 428 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור