חיפוש באינדקס עסקים

SISLEY, GUERLAIN ו- REVLON ב-ביוטי סיטי 2009 של סופר פארם

פורסם מאת: barosh בתאריך: 25 יוני 2009

מותגי העלGUERLAIN REVLON  ו-SISLEY ישתתפו באירוע היופי המוביל של רשת סופר פארם ויעניקו למבקרות באירוע טיפול של כוכבות ומגוון מתנות ופינוקים במתחם ביוטי סיטי 2009 של סופר פארם. מאפרים SISLEY, GUERLAIN ו- REVLON ב-ביוטי סיטי של סופר פארםמקצועיים שלREVLON  ו-GUERLAIN  יאפרו את באות הביוטי סיטי. כמו כן, יינתנו טיפולי פנים של מותג היוקרה הצרפתי SISLEY. מותגי העל של עולם הקוסמטיקה גרלן רבלון וסיסלי יקיימו חגיגת יופי מקצועית חינם לכל באי הביוטי סיטי – אירוע היופי של השנה, של רשת סופר פארם. במשך 3 ימים יעמדו לרשות המבקרות שתגענה למתחם, מומחי איפור מקצועי מהשורה הראשונה בענף. מאפרים מקצועיים של מותגי הקוסמטיקה המובילים יעניקו שרותי איפור ויעוץ, על בסיס עשרות מוצרי האיפור החדשים ביותר של רבלון וגרלן, ובכלל זה כל החידושים המלהיבים של העת האחרונה והגאדג’טים הלוהטים ביותר. בנוסף, לרגל חגיגת היופי, כל מותג יעניק ללקוחותיו מגוון מתנות, הנחות ופינוקים.

  • רבלון:
    בארבעת ביתני האיפור של רבלון, המאויישים במאפרי הבית, תתקיים מכירה מיוחדת של מוצרים בהנחות חד פעמיות. כמו כן, על כל קנייה של שפתון יוענקו נצנצים לשפתיים בטעם סוכר, ובקנייה מעל 200 ש"ח תוענק ערכת ספא מפנקת במתנה.
  • גרלן:
    ביתן גרלן יוקדש כולו להשקת השפתון החדש והנוצץ ROUGE G, ו-5 עמדות האיפור שבו יאוישו ע"י מיטב המאפרים המקצועיים של גרלן. בכל רכישת מוצרי איפור וטיפוח מעל 299 ש"ח, יוענק תיק אופנתי ובו 7 פריטים יוקרתיים מבית גרלן בגודל מיוחד. כמו כן, בקניית ליפסטיק רוז’ ג’י מקבלים בסיס איפור לשפתיים של גרלן ב-99 ש"ח בלבד במקום 180 ש"ח.
  • סיסלי:
    ביתן סיסלי יוקדש לחגיגות העשור לסדרת הטיפוח היוקרתית סיסליה, ויעניק טיפולי פנים ללקוחות. לרגל חגיגות העשור משיקה סיסלי את "הטבת העשור": ערכה יוקרתית המכילה קרם עיניים וקרם לפנים מסדרת סיסליה בהנחה של 1000 ש"ח!

כל המבצעים תקפים במשך כל ימי אירועי הביוטי סיטי, בתאריכים 01-03/07/2009 בגני התערוכה, ביתן 1
שעות פתיחה של האירוע:
1-2 ביולי: 10:00-23:00עמוד זה נצפה: 380 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור