חיפוש באינדקס עסקים

MIA INSPERATION מציגה קולקציית קיץ 2012

פורסם מאת: בתאריך: 21 יוני 2012

MIA INSPERATION מציגה קולקציית קיץ 2012. צילום: רונן פדידהMIA-INSPERATION רשת חנויות קונספט של תכשיטים ומוצרי האופנה מציעה מאות פריטי מעצבים מהעולם כולו תחת קורת גג אחת לבניית המראה המושלם – תכשיטים, תיקים ומוצריהם, משקפי שמש, חגורות, מוצרי שיער ועוד.

קו התכשיטים ומוצרי האופנה מתאפיין בדומיננטיות עיצובית, רב גוניות, אמירה ואופי, לצד קולקציות אובר סייז.

חומרים, צבעוניות, ועיצוב ססגוני בתכשיטים ופריטים נלווים מושפעים ממוטיבים אקלקטיים לתיירת הנודדת במראה "בובו שיק".

אפריקה השחורה וארצות מגרב, יפן – ארץ השמש העולה, "ניו יורק סיטי גירל", מונקו והריביירה הצרפתית, וסלסה הוואנית הם השראות משתלבות מיעדים שונים כמו האישה האקלקטית של מייה אינספיריישן שיוצרת בכל פעם מראה רענן ושונה בשילוב מחודש בין הפריטים ססגוניים.

 • קבוצת אפריקה וארצות מגרב – הנה קבוצה חזקה בכל עונה במייה אינספיריישן בה ניתן למצוא אלמנטים בולטים של הדפסי חיות: זברה נחש ונמר בצבעוניות עמוקה של היבשת השחורה לצד השראות בסגנון גם מצד ארצות מגרב במראה שכבות של תכשיטים גדולים בצבעוניות ובחומרים שונים כמו עץ, מתכת ועוד.
   
 • קבוצת יפן ארץ השמש העולה המציעה שילובים מחוכמים בהשראות ומוטיבים יפניים: פריטים תלת מימד המדמים את אומנות האוריגמי, הדפסי דרקונים בצבעוניות דיו שחור ועוד.
   
 • קבוצת ניו יורק סיטי גריל מציעה פריטים צבעונים בשילובים מפתיעים צבעוניות זרחניות, נועזת, מתכת פלסטיק במשחקי גזרות בשילובים של אובר סייז עם פריטים קטני מימדים.
   
 • קבוצת מונקו והריביירה הצרפתית במראה חופשה אירופאית. האישה האירופאית האלגנטית יורדת לדרום צרפת ויוצרת מראה רענן למראה הלבוש היום יומיים. הצבעוניות קלאסית מקבלת טאץ פרוע לחופשה בפריטים בגדלי אובר סייז ובצבעוניות שובבה של פסטלים עם פוקסיה, טורקיז וזהוב.
   
 • קבוצת הוואנה מציעה אלמנטים רוחניים אקזוטיים מקובה הססגונית וריקוד הסלסה. שילוב של חומרים מתכתיים, מחומרים טבעיים כמו צדפים אבנים בוהקות ועוד, בצבעוניות עמוקה על סקלת סגול עמוק, כחול ואפור וגם צבעוניות חזקה כמו ירוק, ורוד עמוק ועוד.

MIA INSPERATION מציגה קולקציית קיץ 2012. צילום: רונן פדידה

MIA INSPERATION מציגה קולקציית קיץ 2012. צילום: רונן פדידה
MIA INSPERATION מציגה קולקציית קיץ 2012. צילום: רונן פדידהעמוד זה נצפה: 287 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור