חיפוש באינדקס עסקים

Cassidi Boutique – קולקציית קיץ 2011

פורסם מאת: barosh בתאריך: 5 מאי 2011

Cassidi Boutique - קולקציית קיץ 2011. צילום: טל גבעוני.רשת האופנה  CassidiBoutiqueמשיקה קולקציה רומנטית וקסומה השואבת השראה מהמגמות והטרנדים האופנתיים הבינלאומיים ומתרגמת אותם לקולקציית קיץ 2011 מחמיאה ועשירה. הקולקציה כוללת שלוש קבוצות מרכזיות:

נווה מדבר – OASIS
קבוצה זו שואבת השראה מהמרחב האינסופי של המדבר הרחב הן ברמת הצבעוניות והן ברמת הטקסטורות. שימת הדגש היא על בדים טבעיים כגון: כותנות שטופות באריגת סאטן, וואלים מכובסים במראה פשתן. הבדים עברו תהליכים שונים של צביעה כגון: טאי-דאי, כביסת מון וואש וסטון וואש, כביסות פיגמנט ועוד.
בנוסף, שילוב של תחרות וקרושה המוסיפים אווריריות לפריטים. צבעוניות הקבוצה לקוחה מצבעי החול – אוף וויט, אוקר, חומים זהובים והשילוב של הצמחייה המדברית של ירוק מאובק, זית עם דגשים בכחולים, צבעי טורקיז וגווני מנטה.

ימים שמחים – HAPPY DAYS
קבוצת פריטים באווירה רומנטית בהשפעת מראה שנות ה-50 האופטימיות של אמריקה אחרי המלחמה. הסגנון והתקופה זוכים לעדנה מחודשת ע"י סדרות טלוויזיה וסרטים, והמראה הנשי מושפע ישירות מהשמלות הרומנטיות המתקתקות, המזכירות סוכריות או עוגיות מקרון. המראה הכללי מאוד רך ונשי, הרבה שמלות וחצאיות והרבה פריטים עם מותן מודגשת.

ספינת האהבה – LOVE BOAT
אווירה השואבת השראה מחופשה על יאכטה במרינה והלבוש המתבקש. מראה הים והשמש המשתקפת על פני המים נותן השראה לצבעוניות מאוד נקייה וצלולה. בקבוצה זו הרבה בדי ג’ינס בכל סקלת הכחולים החל מכהים עם תיפורי לורקס, ג’ינסים בכביסות בהירות, כביסת אסיד וואש, ג’ינסים לבנים וג’ינסים לבנים בצביעת מכחול. עליוניות מסריגי רשתות, טופים מודפסים  בדפוסים אורבאניים ופסים, טאי-דאי בשילוב טקסטורות חדשניות, פריטים מעוטרים ברקמות פייטים המושפעים מריצוד האור על פני המים. הצללית מחויטת והדוקה, מכנסי סקיני ארוכים, מכנסיים באורך קרסול וברך. שמלות צמודות, חצאיות עפרון וז’קטים עם כתפיים מודגשות. צבעים בסיסים, כגון כחול ים, לבן, שחור ואדום עם אבזור מתכתי.

Cassidi Boutique - קולקציית קיץ 2011. צילום: טל גבעוני.  Cassidi Boutique - קולקציית קיץ 2011. צילום: טל גבעוני.
Cassidi Boutique – קולקציית קיץ 2011. צילום: טל גבעוני.עמוד זה נצפה: 407 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור