חיפוש באינדקס עסקים

M.A.C – קולקציית Colour Ready

פורסם מאת: barosh בתאריך: 6 מאי 2009

M.A.C משיקה קולקציית איפור Colour Ready. בחיפוש אחר אנרגיה אלטרנטיבית כדי לקבל תוצאה טובה יותר מהאיפור שלך. קולקציית  Colour Ready מחייה את רעיון Prep+Prime פורמולה היברידית המשלבת בין M.A.C - קולקציית Colour Readyמדע ויופי.

הפודרה החדשה Transparent Finishing Powder  ו- Line Filler הם קלילים ביותר ולמעשה בלתי נראים לעין באפליקציה. הפולימרים המשיים וחסרי הצבע מקבעים ומייצבים את האיפור באופן מידי. זו נקודת ההתחלה שלך בישבך מול המראה כדי להתאפר.

Prep + Prime Skin Refined Zone מצמצם את נראות הנקבוביות מבלי לסתום אותן ובשימוש לאורך זמן אף מקטין אותן בצורה ובאופן הנראים לעין.

PREP + PRIME LINE FILLER

פרפ אנד פריים ליין פילר מפחית מיידית את מראיתם לעין של קמטוטים וקמטים על העור. הפורמולה החדישה מתייבשת לגימור מאט-טבעי, וגורמת לעור להיראות חלק יותר באופן מיידי.

פורמולה חדשנית זו משלבת טכנולוגיה העושה שימוש בחומרים המסייעים במיצוק העור ומעודדת את ייצור הקולגן הטבעי של העור, וכמו כן משלבת טכנולוגיה של הרפיית קמטי הבעה ומתח בפנים (מנטרל קמטים). פודרות עדינות כדוריות יוצרות טשטוש אופטי של פגמי עור.

בשימוש לאורך זמן, ממריצי הקולגן הטבעיים המשולבים בפורמולה, משפרים את מוצקות העור ויוצרים טשטוש של קמטים. המוצר מיועד לשימוש מתחת או מעל מייק-אפ או פודרה, בהנחת כמות קטנה מן החומר וטפיחתו מעל קמטוטים, בבוקר או בערב ולאורך היום על פי הצורך. המוצר נבדק דרמטולוגית ואינו מעורר או מחמיר מצבי אקנה ומתאים לשימוש עבור כל סוגי העור.

PREP + PRIME SKIN REFINED ZONE

פרפ אנד פריים סקין ריפיינד זון היא אמולסיה קלת משקל המסייעת לאיזון ושליטה בהפרשת החלב והברק על משטח העור ומפחיתה באופן מיידי את מראיתן של נקבוביות על העור. החומר מתייבש לגימור מאט במראהM.A.C - קולקציית Colour Ready טבעי.

בשימוש לאורך זמן, פרפ אנד פריים סקין ריפיינד זון  גורם לקילוף (Exfoliation) עדין של העור ובכך מסייע לפתיחת הנקבוביות ומותיר אותן נקיות יותר ונראות פחות לעין. הפורמולה משפרת לאורך זמן את אחידות גוון העור ומעניקה משטח חלק ואחיד לאפליקציה של איפור.

במחקר קליני הוכח כי גוון העור השתפר בעד – 27% לאחר שימוש במוצר במשך זמןוכי מוצר זה צמצם את גודל הנקבוביות לכמעט 2/3 מהגודל המקורי.

המוצר מיועד לשימוש ביום. יש להניח את החומר מעל הלחות ומתחת למוצרי פריימר אחרים או קרם בסיס. לשימוש בלילה, יש להניח על עור נקי לפני הלחות.

PREP + PRIME TRANSPARENT FINISHING POWDER

פרפ אנד פריים טרנספרנט פינישינג פאודר היא פודרה קלת משקל וחסרת צבע בתפזורת המתאימה לכל סוג עור. הפורמולה מכילה רכיבים אופטיים מיוחדים המסייעים בצמצום נראות של פגמי עור  ויוצרים מראה של עור חלק. הפודרה מכילה חלקיקי מייקה זעירים למסייעים ליצירת ממדיות  ועומק ויוצרים טשטוש פגמי עור.

הפודרה המשיית עוזרת לקבע ולייצב את המייק-אפ וניתנת לשימוש עם כל סוגי המייק-אפ של M·A·C.

הפודרה ניתנת ללבישה על עור חשוף ומוזן בלחות ליצירת מראה עור רענן, כהכנה לעור מתחת למוצרי פודרה או מעל קרם בסיס לקיבוע. הפודרה הגרוסה בקפידה, אינה מורגשת על העור ויוצרת מעטה שקוף ובלתי נראה לעין לצמצום ברק לא רצוי ומשאירה את העור ללא רבב. נבדק דרמטולוגית.

במסגרת הקולקציה השיקה חברת מאק גם שני ליפסטיקים, צלליות, Penultimate Eye Liner עיפרון גבות ומברשת לפודרה המהווים את הפלטה ההכרחית למראה הנרכש. מוצרי קולקציית Colour Ready הם אביזר בסיסי בדיוק כמו נעלי העקב שלך.עמוד זה נצפה: 439 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור