חיפוש באינדקס עסקים

JEANNE LANVIN LA PLUME

פורסם מאת: barosh בתאריך: 3 פברואר 2011

JEANNE LANVIN LA PLUMEהיא מלטפת כמו שיפון. המרקם הקליל שלה מזכיר את העדינות של עלי כותרת – רכה כמשי. ה"נוצה" היא אחד מהפריטים המעודנים ביותר של בית לנווין. בשנת 2011 הנוצה מכבדת בנוכחותה את תצוגות האופנה בהן מוצגות קולקציות הבגדים של לנווין – היא מעצימה שרשרת פנינים, עם הקלילות שלה, ונשזרת בטבעיות על רצועותיו של תיק יד העשוי מעורה של חיה נדירה, או מעטרת את קו הצוואר של שמלה קצרצרה.

עבור המהדורה המוגבלת השנייה של JEANNE-LANVIN, אשר ניחוחה הוא שיר הלל למייסדת הבית, אלבר אלבז בוחר להמחיש את החושניות של הנוצה בניחוח ייחודי, המסמל עדינות, נשיות ושמחה. JEANNE-LANVIN-LA-PLUME הוא יצירה ללא גיל, יוקרתית ומעודנת, אשר שובל ניחוחה המשכר מהדהד באלגנטיות יוצאת דופן.

הניחוח נוצר ע"י הבשמית אן פליפו. הנוסחה הקלילה שלו, מציעה ניחוח המבוסס על תווים של מאסק ופירות יער, אשר נלקחו מהבושם המקורי JEANNELANVIN. בכל אופן, שובל ניחוח נוסף ובלתי מוגדר, אשר פותח מתווים מתקתקים ועדינים של אפרסק ונקטר אגסים, מופיעים בתווים העליונים של הניחוח, אך כאשר צוללים מטה אל תו הלב, חותמתו הפרחונית של הבושם חושפת עצמה, משלבת הרמוניה מעודנת של פרסיה, עם פרץ עלי כותרת של ורדים טהורים, בתוספת תו עסיסי וקופצני של תפוז. מאסק וסנדלווד המעניקים לו תו בסיס חלבי וחושני, מגדירים את ניחוחו הקטיפתי.

הבקבוק לבוש בזכוכית חלבית המודגשת בציפוי לכה ורדרד, ומכסה את הבקבוק בחלקו התחתון, ודוהה עם ההתקרבות לחלקו העליון של בקבוק הבושם העדין והאלגנטי. שמו של הניחוח מוטבע על תווית הבד הבסיסית של המותג – התווית המעטרת את קולקציות האופנה של אלבר אלבז. סיכת נוצה עדינה, המוצמדת לפרח זעיר בצבע ורוד עשוי מטול, חובקת את הבקבוק, ויכולה להוות אקססורי אופנתי לכל בגד.

האריזה החיצונית, עליה מוטבעת חותמת הנוצה, משלבת את הגוון הורוד-סלמוני, עם הלבן הנקי והטהור, ומעניקה לניחוח JEANNELANVINLAPLUME כסות נשית ואלגנטית במיוחד.

מחיר: 392 ש"ח ל-100 מ"ל.עמוד זה נצפה: 414 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור