חיפוש באינדקס עסקים

HYDRA FLORAL MULTI-PROTECTION

פורסם מאת: בתאריך: 2 אוקטובר 2013

מותג הטיפוח המוביל דקלאור פריז משיק את סדרת הדגל HYDRA FLORAL MULTI-PROTECTION. סדרת לחות והגנה 24/7 הכוללת 4 מוצרים מובילים שיסייעו ליופייך להישמר לאורך זמן: קרם לחות קליל, קרם לחות עשיר, מסכת לחות וקרם BB עם מקדם הגנה SPF 15- הסדרה מיועדת להשלים את פעולת הלחות לצד הגנה מרובה וביצועים גבוהים.
HYDRA FLORAL MULTI-PROTECTION
מעבדות Decléor שאבו את השראתם מעולם הצמחים במשך כ- 40 שנה בכדי לספק לעורך את המיטב מהטבע. הסדרה החדשהHYDRA FLORAL MULTI-PROTECTION  נועדה להענקת לחות מרבית ולהשגת עור קורן וחיוני. בבסיס הנוסחה נמצא המרכיב האגדי של Decléor, נרולי, בשילוב של חמישה צמחים, סדרה זו מבטיחה, לחות והגנה מרובה במשך 24 שעות, כדי לסייע אפילו לעור המיובש ביותר להשיג לחות מחודשת, רעננות וזוהר. העור מקבל לחות אינטנסיבית ומוגן מפני מזהמים חיצוניים בצורה מושלמת.
בין המרכיבים הפעילים בסדרת הלחות החדשה הידרה פלורל- מולטי פרוטקשיין:שמן נרולי המופק מעץ החושחש המעניק לחות ל- 24 שעות, אמנון ותמר פראי המגבירים את הסינתזה ומעודדים את ספיחת הנוזלים בעור, מסייעים בפעולת חסימת התאדות המים מהפנים כך שהעור מצויד כנגד התייבשות. תמצית מורינגה מכונפת מסייעת להגן על העור מפני זיהומים (מעשן סיגריות ואבק סביבתי). המיקרו-חלבון הזה יוצר שכבה בלתי נראית על גבי משטח העור. תמצית חמנייה עשירה בקולטני אור ובפוליפנולים, מסייעת לעור להתגונן מפני השמש, במיוחד לאור רדיקליים חופשיים המיוצרים על ידי קרני UV.

קרם לחות קליל להגברת הלחות למשך 24 שעות

קרם הלחות מגיע במרקם קליל המותאם לחודשי הקיץ, מעניק לעור מראה קורן ותחושת לחות ל- 24 שעות. הקרם החדש, מרענן את העור ומרווה את צימאונו מיד עם השימוש הראשון. העור ספוג בלחות ומוגן בצורה מושלמת לאחר 24 שעות גם וכן הוא מוגן מפגעים חיוניים הודות לתמציות העשירות. המרקם המתקבל הנו של עור חלק כמשי בגימור קטיפתי.
 50 מ"ל

קרם עשיר להגברת פעולת הלחות במשך 24 שעות
קרם זה מועשר בשלישיית שמני צמחים ומהווה פתרון מושלם לבעלי עור הנוטה ליובש. מרקם הקרם מפנק ועשיר מופק משמן ורד המושק המספק לעור חומצות שומניות חיוניות (אומגה 3 ו 6). שמני אבוקדו וצמח הסויה, הידועים בתכונות המזינות שלהם, כך שכל אלה מעניקים בוסט לחות משמעותי לעור ונוחות אופטימאלית.   
50 מ"ל
 

מסכת לחות מוגברת והתפחה
מסכה רבת שימוש אשר מיועדת לפנים וגם לאזור העיניים, בעלת ריכוז גבוה במיוחד של לחות ומרכיבים נוספים המיועדים להחייאת עור הפנים. בין המרכיבים הפעילים במסכה זו: מרכיב פעיל עוצמתי- חומצה היאלורונית ממקור טבעי המתפיחה מיידית את העור ומחליקה באופן נראה לעין קמטי התייבשות קלים.
המסכה החדשה, מגיעה במרקם קרמי ייחודי שעם העיסוי לפנים הופעת לשמן מעודן המזין את העור באופן מושלם. לתוצאות אופטימאליות יש למרוח את המסכה בשילוב של תנועות מעגליות המחיות את העור ומסייעות לעידוד המיקרו סירקולציה.
 50 מ"ל

קרם BB -מקדם הגנה 15 להגברת לחות למשך 24 שעות
קרם BB מגביר הלחות למשך 24 שעות של Decléor הינו מוצר המעניק כיסוי מושלם. הקרם החדש, מעניק 5 איכויות במוצר אחד- לחות למשך 24 שעות, מאיר ויוצר אחידות במרקם העור הודות לפיגמנטים מינראליים, מעדן את מרקם העור ומתקן כתמים הודות לשמן אתרי אשכולית המעודד פעולת חסימה, מגן מפני קרני UVA/UVB, מקדם הגנה 15 ומגן מפני זיהום אוויר. הקרם החדש, מעניק למשך 24 שעות של לחות ללא הפסקה, מרקם העור רענן וזוהר, הכתמים נמחקו והעור מוגן לאורך זמן. המרקם הקליל שלו מאפשר לעור לנשום והניחוח העדין שלו ממכר.
יש לחמם את קרם ה BB בידייך ולמרוח את קרם ה BB מכנפי האף לכיוון האוזניים, החליקי את המרקם החוצה, להמשיך במריחה על גבי המצח לכיוון קו השיער, ולהימנע ממגע בגבות. לאחר מכן מרחי במשיכות קלות לאורך מתאר הפנים והצוואר, בהתמזגות עם המחשוף.
 40 מ"ל

***מומלץ לשלב לקרם הקליל להגברת הלחות למשך 24 שעות,עם סרום AROMESSENCE™ תמצית נרולי המעצים את השפעות הקרם. סרום AROMESSENCE™ תמצית נרולי נטול צבעים מלאכותיים, או פראבנים וחומרים משמרים ידוע בסגולותיו כמותיר את העור רך וחלק כמשי.
 HYDRA FLORAL MULTI-PROTECTIONעמוד זה נצפה: 366 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור