חיפוש באינדקס עסקים

CASTRO FORBIDDEN

פורסם מאת: בתאריך: 2 אפריל 2012

CASTRO FORBIDDEN, צילום: אודי דגןקסטרו משיקה קולקציית בישום FORBIDDEN – קולקציית בישום איכותית ומלאה בסטייל, הכוללת 6 בשמים: 3 לנשים ו 3 לגברים. השקת הבשמים של קסטרו מלווה בקמפיין עם הסלוגן "לפעמים, כל מה שצריך ללבוש זה בושם", בכיכובם של גל גדות ויונתן ווגמן. 

קולקציית הבשמים של קסטרו משלימה את הסטייל האופנתי, ומחברת את עולם הניחוחות לעולם האופנה. שניהם עולמות רגשיים, כמו שאנו בוחרים את הסטייל שלנו מתוך העולם הרגשי שלנו, כך ניחוחות בושם מריחים אחרת על כל אחד, ולכל אחד הריח שהוא רק שלו.

קולקציית הבישום FORBIDDEN של קסטרו, מיוצרת בצרפת באחת מחברות הבישום המובילות בעולם של מותגי העל, הבשמים פותחו בהתאמה לטעם הישראלי ולאקלים הישראלי. הקולקציה כוללת 6 בשמים: 3 לנשים ו-3 לגברים, המגיעים בשני גדלים.

קולקציית הבשמים FORBIDDEN של קסטרו עוצבה בבקבוקי זכוכית יפהפיים, המעוצבים בקו מרובע נקי בעיצובו, עם פקק מלבני מעץ מלא בהיר לבשמיי הנשים, ועץ מלא כהה לבשמיי הגברים.

על גבי הבקבוק חריטת אותיות עדינה, וסימון ה-BAR האדום – הלוגו החדש של קסטרו. הבשמים ארוזים במארז קרטון בעיצוב נקי וחד, לבן לנשים ושחור לגברים, עם אריזה פנימית אדומה הלקוחה מעולם המשקאות והבישום היוקרתי.

CASTRO FORBIDDEN, צילום: אודי דגןCASTRO FORBIDDEN

 עמוד זה נצפה: 427 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור