חיפוש באינדקס עסקים

BVLGARI MAN – בושם לגבר

פורסם מאת: barosh בתאריך: 19 אוגוסט 2010

 

בית התכשיטים והבשמים היוקרתי מאיטליה – BVLGARI, מציג את הניחוח החדש לגבר, הגבר של BVLGARI-MAN. שגריר ואייקון חסר תקדים בעולם הגברים של בית BVLGARI, הניחוח החדש לגברים BVLGARI-MAN חושני ומואר. הניחוח קיבל את השראתו מחזון ראשוני של אלגנטיות טבעית, והוא מייצג הצהרה נחרצת של גבריות וכריזמה פנימית. BVLGARI-MAN הוא הניחוח לגבר מתוחכםBVLGARI MAN - בושם לגבר ונחוש, אך יחד עם זאת גם גמיש. התווים הרעננים והנמרצים משדרים את האישיות המודרנית שלו. הוא קשוב לטרנדים האחרונים. חיתוך הדיבור שלו, אף שיש בו חמימות, חושף את חושניותו ההחלטית והנחרצת, אך גם כזו שאינה יומרנית. ע"י יצירת חווית ריח חדשנית, יוקרתית ונמרצת, BVLGARI-MAN הוא ניחוח עצי-אוריינטלי-לבן המעניק פרשנות חדשה לאידיאל חדש של גבריות. התווים העציים העזים, אלמנט מסורתי בבישום גברי, מוארים כאן בעדינות קורנת אשר לוכדת את תמצית הטוהר הטבעי.
הניחוח
מהתווים הפותחים אותו, BVLGARI-MAN מכריז על נשמתו העכשווית במקום בו ברגמוט, עלי סיגליות ופריחת לוטוס נמסים במגע הראשון, מעקצצים ומשגעים. הנשימה הראשונית של רעננות מתמידה עד ללב הניחוח, ומעניקה לו את תוויו הבלתי רגילים והחיוניים. המהות של BVLGARI-MAN מתגלה מיד בתערובת מפתה של עצים, ומועשרת ברמיזות זוהרות. הארומה החזקה ובעלת העוצמה של וטיבר ושל ברוש מתמזגת עם המתקתקות של עצים לבנים ועם הקרמיות של סנדלווד וקשמיר, המעניקים נגיעות של אור וחום. בדיוק בנקודה הזו, מתגלה הצד הבלתי צפוי של BVLGARI-MAN – תווים ממגנטים של אמבר צמחי, אשר נרקח ע"י הבשם אלברטו מורילס במיוחד עבור BVLGARI, ומוסיף תחושה אוריינטלית הנמשכת אל תוך התווים העמוקים והבסיסיים, היכן שהרמוניות חמימות של שרף מתמזגות בעדינות עם ניואנסים כובשים של דבש לבן ומאסק.
הבקבוקBVLGARI MAN - בושם לגבר
יצירת אומנות מודרנית, השומרת על ה-DNA העיצובי של בית BVLGARI. בקבוק הבושם של BVLGARI-MAN מגלם בתוכו את הכוח הקונספטואלי של הניחוח ואת ערכי הבושם. מעודכן ומעודן, שואב את השראתו מקודים עיצוביים טהורים ופשוטים, במקום בו אור ואלגנטיות הופכים לסמל המתאר חיוניות וכריזמה.
פרזנטור
שחקן הקולנוע הבריטי, קלייב אוון, נבחר להוביל את קמפיין הפרסום של BVLGARI-MAN. אוון הלוהט הופיע בשורה ארוכה של סרטי טלוויזיה וקולנוע, ביניהם "זהות כפולה" לצידו של מאט דיימון, "הצלה מעבר לגבול" עם אנג’לינה ג’ולי, ו"המלך ארתור" לצידה של קיירה נייטלי. ב-2005 היה מועמד בקטגוריית שחקן המשנה לפרס האוסקר וזכה בפרס גלובוס הזהב ובפרס BAFTA על תפקידו בגרסה הקולנועית ל"קרוב יותר", שביים מייק ניקולס ולצידם של כוכבים כג’וליה רוברטס, ג’וד לאו ונטלי פורטמן. ב-2007 השתתף בסרט "לירות כדי להרוג" וב-2009 בסרטים הבנק ו-the-boys-are-back. אוון מייצג את הגבר של BVLGARI ושל הבושם BVLGARI-MAN – בשל, גברי, אצילי, מסוקס, ממגנט, מלא סקס אפיל, מודע לעצמו, עדכני וכריזמטי.
מחיר: 60 מ"ל – 400 ש"ח, 100 מ"ל – 535 ש"ח.
להשיג ברשתות הפארם, אפריל והמשביר לצרכן.עמוד זה נצפה: 467 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור