חיפוש באינדקס עסקים

סרום זרעי פשתן – JOYA

פורסם מאת: בתאריך: 15 נובמבר 2012

סרום זרעי פשתן - JOYA. צילום: גיא זלצרחברת ג’ויה מעבדות מרחיבה את סדרת My Collection ומשיקה סרום חדשני לשימור ולשיקום מרקם השערה. Oil-Serum Linen –  סרום שמן פשתן חדשני להזנה, לטיפוח ולטיפול מקיף שתכליתו לשמר ולשקם את מרקם השערה.

הטכנולוגיה החדשנית המבוססת על טכנולוגיית Therapy Multi Action משלבת רכיבים פעילים בדמות מולקולות אמפיפיליות שנועדו לשיקום אפקטיבי ואינטנסיבי לשיער. הטכנולוגיה מאפשרת לחומרים המזינים ובראשם החומצה האלפא-לינולנית  ממשפחת אומגה 3 הספגה מרבית אל תוך השיער.

לצד שמן זרעי הפשתן, מכיל הסרום החדש גם תמציות רימונים ותה ירוק – נוגדי חמצון רבי השפעה שנועדו לשמירת מרקם השערה מפני פגעי מזג האוויר והרכב סיליקונים ייחודי העוטף את השערה ויוצר סביבה שכבת הגנה משקמת.

הסרום מתאים לכל סוגי השיער ובעיקר לבעלי שיער סורר וקשה לסידור, יבש או כזה שניזוק לאחר טיפולי שיער שונים דוגמת: צבע, סלסול, הבהרה או החלקה מכל סוג שהיא. הסרום הטיפולי משמש גם כמוצר לטיפוח ועיצוב יומיומי והוא מעניק לשיער ברק וחיונית, מקל על הסירוק ועל פתיחת קשרים ובעיקר מגן על השיער מפני פגעי מזג האוויר. לאחר השימוש בסרום השיער הופך זוהר, גמיש ובעל מראה קורן ובריא יותר.עמוד זה נצפה: 376 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור