חיפוש באינדקס עסקים

תוספות שיער לדלילות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 11 אפריל 2008

ההתקרחות נחשבת כבעיה גברית בעיקר, אך יש לתת את הדעת גם להתקרחות נשים הנפוצה אף היא. לכאורה, לפני תוספת שיערבעיית ההתקרחות אצל נשים בולטת פחות אך למעשה היא מביכה הרבה יותר.
בעוד שאצל גברים מדובר בהופעה של מפרצים או קרחות אשר ילכו ויתרחבו עם הזמן, בעיית ההקרחה או השיער הדליל אצל נשים זה כבר סיפור אחר לחלוטין.
בין הגילאים 40-50 מתחיל פתאום דילול מהיר של השיער, שנים של הארכת שיער וטיפוחו יורדות לטמיון וגורמים אף לירידת הדימוי והביטחון העצמי. על ניתוחים פלאסטיים ודיאטות אפשר אולי לוותר (לעיתים אף רצוי!) אך לבעיית השיער הדליל יש למצוא פתרון.
אופציה ראשונה: להשתמש בתכשירים להאצת הצמיחה ולבלימת הנשירה, אך מדובר בתהליך ארוך וממושך ואיש אינו מבטיח שהטיפול ידביק את קצב הידלדלות השיער הטבעית.
להגיע פעמיים בשבוע למספרה לעיצוב שיער שיסתיר את התופעה היא אופציה נוספת אך יש לקחת בחשבון כי הדבר אינו ישים לטווח ארוך.
קיים פתרון אידיאלי לנושא והוא פאה.
רבקה זהבי פאות בע"מ, היא יצרנית הפאות הגדולה והוותיקה בישראל שמאחוריה למעלה מ-35 שנות ניסיון וידע מקצועי רב. הביטוי "פאהאחרי תוספת שיער נוכרית" עבר מהעולם זה מכבר. לתוספות השיער שמציעה חברת רבקה זהבי אין שום דבר "נוכרי".
מדובר בשיער טבעי המגיע מאירופה באינספור צבעים וטקסטורות תוך התאמה מלאה לשיער הלקוחה ושילובו באופן הטבעי ביותר.
תוספות שיער בנויות על רשת אלסטית המחוברת לקודקוד בעזרת מסרקונים מיוחדים שאינם יוצרים גירוי או תחושה בלתי נעימה אחרת וכאמור גם צופה מהצד אינו יכול להבחין כי מדובר בתוספות שיער.
תוספות שיער גולשות למטה באורך שהלקוחה בוחרת ונבלע ברחבי הראש כאילו התוספות שיער צומחות מהראש.
יתרון חשוב ביותר של תוספות שיער הוא נוחות ההסרה וההתקנה של תוספות השיער שאורך שניות ספורות בלבד וכמובן העובדה שמדובר בפתרון מיידי ומלא.עמוד זה נצפה: 552 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור