חיפוש באינדקס עסקים

שעוני PIAGET – פדני תכשיטנים

פורסם מאת: בתאריך: 29 ינואר 2012

שעוני PIAGET - פדני תכשיטניםרשת פדני תכשיטנים קיבלה זיכיון לשיווק והפצה בלעדיים למותג השעונים והתכשיטים היוקרתי PIAGET. פדני תחל לשווק את קווי השעונים לנשים וגברים וקולקציות תכשיטים נבחרות של המותג בחנויות הרשת ברחבי המדינה.

בני פדני, מנכ"ל פדני תכשיטנים, אמר היום "השם פיאז’ה הוא סמל בכל הקשור לשעוני ותכשיטי יוקרה במשך כבר למעלה מ-130 שנה. המותג ממשיך לאורך השנים לעשות היסטוריה בחדשנותו ויצירותיו המרהיבות, תוך שימת דגש על תשומת לב לפרטים הקטנים, המשלבים באופן מושלם בין שענות ויצירת תכשיטים. המותג פונה לקהל שמתחבר לסגנון הקלאסי והאלגנטי, מעריך יוקרה ומבין במותגים, איכות וטכנולוגיה".

מאז הקמתה בשנת 1874, פיאז’ה טיפחה רוח של יוקרה תוך שימת דגש על יצירתיות ותשומת לב לפרטים הקטנים, המשלבים באופן מושלם ביןשענות ויצירת תכשיטים.

ההתמחות העיקרית של החברה הייתה במקור בייצור מנגנונים לשעונים, החברה הרחיבה את הייצור שלה ב-1960 עם השקת קולקציית שעוני תכשיט מדהימים, ולאחר מכן קולקציות תכשיטים חדשניים ומיוחדים.

שעוני PIAGET - פדני תכשיטניםפיאז’ה פיתחו את המנגנון הדק ביותר בעולם שנטען באמצעות תנועה, כאשר היכולת לייצר מנגנוני שעונים דקים במיוחדוהכישורים של התכשיטנים המומחים שלהם, נתן לחברה מעמד יוצא דופן. בהפקת סט התכשיטים הראשון כאקססורי לשעוני יוקרה משובצים באבני חן, החלה פיאז’ה לאמץ את קו הסטייל האוונגרדי. חוג הסילון וסלבריטאים אימצו קו זה שנועד לחגוג כל רגע בחיים.

קולקציית שעוני פיאז’ה שנמכרת בחנויות פדני מכילה חלק מהשעונים המיוחדים בעולם. השעונים מורכבים מחומרים יוקרתיים שונים, מזהב 18 קראט המשולב ברצועות עור או סיליקון ועד לשילובים מרהיבים של פלדת אל-חלד המשולבת בטיטניום.

המבחר המגוון נע בין שעונים דיסקרטיים דקים, אלגנטיים ומעודנים לגברים, דרך שעונים בעלי נוכחות גבוהה בקוטר של 45 מ"מ ועד לשעוני נשים עדינים, משובצים ביהלומים.

שעוני התכשיט של פיאז’ה הם שם דבר בעולם היוקרה הטומן בחובו את עולם שעוני ותכשיטי היוקרה המובילים בעולם כולו. כל השעונים מצוידים במנגנונים מורכבים במיוחד, מעשי אומן מבית היוצר של פיאז’ה שבשוויץ – בית למנגנונים הנחשבים ביותר בעולם השעונים.

 

PIAGET - פדני תכשיטנים
PIAGET – פדני תכשיטניםעמוד זה נצפה: 326 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור