חיפוש באינדקס עסקים

רינה כהן – טיפול בפטרת ציפורניים

פורסם מאת: בתאריך: 9 אוקטובר 2012

רינה כהן - טיפול בפטרת ציפורנייםפטרת ציפורניים היא זיהום על ידי פטריה המופיע מתחת לציפורניים, בעיקר בציפורני הרגליים והוא נפוץ ושכיח מאוד. פטרת ציפורניים לא רק גורמת לכאב ואי נוחות אלא גם למראה מכוער במיוחד של הציפורניים. הציפורן הופכת להיות צהובה או לבנה, המבנה שלה מתעוות, להתעבות , להתפצל ולהתפרק…

עשו מנוי למגזין הדליין

פטרת הציפורניים אינה בעיה קוסמטית אסתטית, זו בעיה רפואית כיון שהפטריה עלולה להתפשט, לפגוע בעור מסביב לציפורן ואף לעבור מציפורן לציפורן.

הטיפולים שעולם הרפואה מציעים לסובלים מפטרת ציפורניים הם טיפולים הכרוכים בנטילת תרופות מסוכנות בעלות תופעות לוואי עמוק בתוך הגוף עצמו. הקרמים והמשחות הנמכרות בבתי מרקחת כבר מזמן הוכיחו שאינן יעילות.

לעומת זאת, פדיקור רפואי ברמה מקצועית גבוהה יכול לפתור את הבעיה בלי להזדקק לתרופות מסוכנות או טיפולים פולשניים וחודרניים, מכאיבים ומיותרים.

רינה כהן היא פדיקוריסטית רפואית המתמחה בחיסול פטרת ציפורניים. בסדרת טיפולים נעימה, מטפלת רינה בשורש הבעיה, ומאפשרת לציפורן להחלים ולהבריא. טיפול בפטרת ציפורניים אצל רינה יוכל להחזיר לך את הביטחון לנעול סנדלים וכפכפים חושפי בהונות ואפילו ללכת יחף. רינה מעמידה את הידע המקצועי העצום שלה בתחום הטיפול בפטרת ציפורניים לרשות לקוחותיה ומאפשרת להם להשתחרר מהבעיה המציקה והמכוערת אחת ולתמיד.עמוד זה נצפה: 356 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור