חיפוש באינדקס עסקים

צבע לשיער – מאפרים שיער

פורסם מאת: barosh בתאריך: 9 נובמבר 2008

צבע לשיער – מאפרים שיער

פעולת צביעת השיער נחשבת כפעולה מקובלת ביותר בקרב אוכלוסיית הנשים וגם הגברים בארץ ובעולם וטכניקות רבות הומצאו לטיפולי צבע לשיער מאז קרם הצבע הראשון שיצא לאור ועד היום. ע"י חשיבה יצירתית משולבתצבע לשיער - מאפרים שיער בחוש אופנתי וטכניקת עבודה ראויה, ניתן ליצור אפקטים מיוחדים בשיער לכל אחת ואחד על פי סגנונו האישי ובהתאם לעיצוב השיער ולתספורת שנבחרה כמובן.
"מאפרים שיער" היא טכניקת צביעה המאפשרת לי כמעצב, ליצור אפקטים שונים בשיער הלקוחה במקומות נקודתיים לפי בחירה. תוספת של גוון אחד נוסף לצבע השיער הכללי תיצור עניין רב ותאפשר על ידי שינוי קטן ליצור עולם חדש בכל הקשור למראה שלך.
בשיטת הצביעה הזו אני בוחר שיער במקום מסוים למשל – בחלק הקדמי, האחורי או בצידי הראש הכול בהתאם לקו תספורת הנבחר הקיים בשיער ומבצע הדגשה של אזור מסוים עם גוון צבע שונה ואחר מהקיים בכל אזורי הראש. הרעיון הוא לקשט את השכבה החיצונית בשיער במקומות בולטים במיוחד וליצור עניין וחדשנות.
השתקפויות של צבע מהשיער הנראות לעין הופכות לרבגוניות והרבה יותר מעניינות בתהליך שנחשב למאוד קצר באופן יחסי לפעולות צביעה הקונבנציונאליות. בדרך זו אני בוחר להוסיף את הגוון במעט בנקודות ספציפיות ממש כמו בתהליך של איפור ויוצר את הגיוון החדש. בצביעה זו אנו משתמשים במוצרי צביעה שונים ביניהם שטיפות צבע ללא אמוניה ושומרים גם על בריאות השיער תוך שאנו יוצרים את האופנה.
תחשבו על אופציה של שיער בקו הפנים שונה בצבעו באופן מעודן כמובן משאר חלקי השיער. תחשבו על עורף מעט בהיר יותר או כהה מהמקומות האחרים וכך הלאה. האפשרויות רבות והדמיון רב והטכניקה היא זו שמובילה לתוצאות. שימוש במכחולים, נייר כסף מיוחד העוזר לנו להפריד ולאסוף קבוצות שיער מסוימות, קליפסים מיוחדים ורולים איתם אנו יוצרים את הגוונים השונים. חשוב לבצע התאמה ובחירה מראש של גווני השיער לטכניקת "האיפור" כאשר הרקע הקיים (הצבע העדכני הקיים בשיער) יהווה את המשטח העיקרי ליצירת הניואנסים השונים. המלצותיי הן :

  • על רקע אדום סגול כהה – מומלץ לבחור בגווני כחול עמוק, סגול עמוק, מהגוני כהה, אדום יין.
  • על רקע אדום בהיר – מומלץ לבחור בגווני נחושת, זהוב או בלונד כהה.
  • על רקע בלונד כהה – מומלץ לשזור גוונים בהירים יותר כמו קוניאק בהיר, דבש, נחושת, זהב.

אופציה נוספת היא לבחור שימוש בגוונים מעושנים בהירים כדי ליצור אפקט אפרפר תוך שמירה על בהירות השיער במראהו הכללי.

עיצוב שיער: רונן פלג
סטיילינג: אסנת פלג
צילום: זאב וירצרעמוד זה נצפה: 409 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור