חיפוש באינדקס עסקים

פדיקור מניקור ובניית ציפורניים אצל פזית קינן

פורסם מאת: barosh בתאריך: 16 ינואר 2011

פדיקור מניקור ובניית ציפורניים אצל פזית קינןמכון הקוסמטיקה והאסתטיקה של פזית קינן כולל בין שירותיו גם טיפולי פדיקור ומניקור וגם שירותי בניית ציפורניים. יחד עם זאת הגישה לטיפולים אלה אצל פזית קינן היא שונה.

פזית שמה בראש סולם החשיבות את השמירה על בריאות הציפורניים. גם בשיטת בניית הציפורניים שהיא בחרה מודגשת חשיבות השמירה על הגמישות של הציפורן הטבעית, על מינימום שיוף ופגיעה בציפורניים. שיטת העבודה הייחודית שפותחה על ידי פזית קינן עצמה גורמת לציפורניים הבנויות להחזיק מעמד יותר זמן ביחס לציפורניים בנויות בשיטות אחרות.

בשיטת ביוסקלפצ’ר בה משתמשים במכון של פזית לבניית ציפורניים, נעטפות הציפורניים הטבעיות בג’ל מפסל, גמיש המעניק פתרון לכל בעיות הציפורניים בידיים וברגליים.  הג’ל מאפשר בניית ציפורניים בריאה לציפורן כסוסה, פריכה, מתפצלת, שבורה או אחרי בנייה.

כמובן שגם אצל פזית קינן תוכלי ליהנות מקישוטי ציפורניים במגוון טכניקות וסגנונות, כולל ציורים, עיטורם ושימוש באבני קריסטל מיוחדות למראה יוקרתי.

בטיפולי הפדיקור הנעשים במקום בשיטה האמריקאית מושרות כפות הרגליים במים עם מלחי ים וסבון שמן עץ התה. לאחר מכן נמרח קרם ריכוך טיפולי מיוחד. לאחר שיוף והסרת העור הקשה והמת מבוצע פילינג ועיסוי לכפות הרגליים ועיצוב ציפורני הרגליים. בטיפולי המניקור מקפידים להסיר רק את העור המיותר וזאת על ידי ריכוך ללא מים. להשלמת טיפולי כפות הידיים והרגליים ניתן לבחור בטיפול מפנק באמבטיית פרפין.עמוד זה נצפה: 638 פעמים

כתבות בניית ציפורניים

אני מאשר/ת קבלת דיוור