חיפוש באינדקס עסקים

על הדבש ועל השיער:

פורסם מאת: בתאריך: 9 ספטמבר 2015

ראש השנה בפתח וכולנו במתח! ניקיונות, קניות מזון ובגדים חדשים, בישולים ושאר ירקות. אך בואו נעצור רגע וניקח אוויר לנשימה. בין כל ההכנות עלייך לשמור על טיפוח ובייחוד על טיפוח השיער. כן, כן, אנו מכירים את הדילמה הקבועה: בא לך לעשות שינוי בשיער ואת לא יודעת באיזה צבע לבחור? בשביל מה אנחנו פה אם לא לתת פוש להחלטה הנכונה? לכבוד החג שהגיע כתבנו שיר – שיר על צבע שיער דבש בוהק במיוחד. אז קבלו במחיאות כפיים סוערות את הדבש. לא, לא זה על התפוח, אלא זה על השיער. כל מה שרצית לדעת על צבע דבש לשיער.

כמובן שצבע חום דבש לשיער אינו תקף רק לתקופת החגים, אלא יוצר מראה חם ומעניק אור לעור לפנים בשל השקיפות שלו, הברק והפיגמנט הייחודי. כל אלו יוצרים גם מראה אופנתי במיוחד ונערי (תמיד טוב לחזור אחורה בשנים, לא?) צבע שיער דבש יכול להתאים במיוחד לתקופת החגים מכיוון שהוא צבע שיער מעודן מאוד ובהיר באופן יחסי. אם את בעלת שיער בהיר ומעוניינת להעניק לשיערך רק מעט צבע וברק, את לא חייבת בהכרח לצבוע את כל השיער לדבש, אלא "לזרוק" פסים וגוונים לאורך כל השיער, שיקנו לו מעיו מראה נחושתי נחשק. היום, תוכלי ליהנות מכמה גוונים של צבע דבש לשיער: צבע שיער דבש בגוון כהה, גוון דבש בהיר, גוון דבש בהיר מאוד שבבסיסו הבלונד. 

צבעי הדבש לשיער של שוורצקופףמראה שיער דבש שוורצקופף

(בתמונות מימין לשמאל: מראה שיער דבש של מעצבי השיער רוני פרנקל ועידן בר לשוורצקופף פרופשיונל – צילום: נגה וסשה פרילוצקי). 
 
כך תשמרי על צבע שיער דבש : 
 
כדי לשמור על צבע דבש לשיער חשוב לזכור מספר כללים: ראשית כמו בכל שיער צבוע, על צבע שיער דבש מומלץ גם כן למרוח פעם עד פעמים בשבוע מסכה לשיער המותאמת לשיער צבוע. את בהחלט יכולה לחמם מגבת מבעוד מועד, לעטוף בה את השיער המרוח במסכה ולהמתין עשר דקות כדי ששיערך יקבל את הלחות שלה הוא זקוק. כדי לעצב את השיער השתמשי בתכשירים המעניקים ברק לשיער, כך שיבליטו את הגוון הדבשי שבשיערך. כמו כל צבע, גם צבע שיער דבש עלול להתייבש ולהתפצל. כדי למנוע זאת רצוי להשתמש בתכשירים המכילים מסנני קרינה להגנה מפני השמש. 
 
מראה שיער דבש של סיון מדמוני מדריכת שוורצקופף
 
(מראה שיער דבש של מעצבת השיער ומדריכת שוורצקופף, סיון מדמוני. צילום: אלכס ליפקין)
 
שלוש עובדות שאולי לא ידעת על צבע דבש לשיער:
 
– צבע דבש לשיער יתאים לבעלות עיניים שאינן בהירות במיוחד כמו ירוק או חום בהיר או לבעלות עיניים כהות כמו חום או שחור. 
 
– צבע שיער דבש יתאים לבעלות עור צהבהב, שזוף או חום. 
 
– אמנם ניתן להתבלבל ולחשוב כי הצבע הדבשי שייך למשפחת החום, אך הוא בהחלט שייך למשפחת הבלונד, בייחוד הגוון הבהיר שלו. 
 
צבע שיער דבש של לוריאל

(אווה לונגוריה מובילת אקסלנס אינטנס בצבע שיער דבש. צילום: לוריאל פריז חו"ל).
 
אז שיהיה לנו חג שמח ומלא בדבש מתוק לכולם!


עמוד זה נצפה: 909 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור