חיפוש באינדקס עסקים

עיצוב גבות – טיפים ועצות

פורסם מאת: barosh בתאריך: 13 נובמבר 2008

עיצוב גבות - טיפים ועצותהגבות חשובות ביותר למראה הפנים, הן זזות ומשתנות מרגע לרגע, מבטאות את תחושותינו ללא מילים, כמו שמחה או צער, פליאה או כעס ואת סגנונה האישי של כל אחת ואחת. אם נקפיד על עיצוב גבות בצורה הנכונה ומתאימה למבנה הפנים, נוכל לשפר ולהעניק מראה מטופח, וללא הרבה מאמץ נשיג אשליה של מבנה עיניים גדולות יותר, מלוכסנות יותר ובעיקר מביעות יותר. הדרך הקלה ביותר לסידור הגבות היא על ידי שרטוט הגבה לצורה הרצויה בעזרת עיפרון לבן, ולמרוט על ידי פינצטה את השיער המיותר. עיצוב גבות חשוב לא פחות מעיצוב השיער, וכפי שאנו בוחרות בקפידה את מעצב השיער שלנו, כך חשוב להקפיד בבחירת מעצב הגבות, ולהתמסר לידיים מקצועיות שיבצעו את המלאכה!

לרוב, נשים נוטות לצבוע ולשנות את צבע שיערן מבלי להתייחס לצבע הגבות. מיזוג הצבעים בין השיער לגבות הנו חשוב ביותר על מנת להשיג מראה הרמוני. לקבלת מראה זה יש להקפיד בצביעת הגבות בגוון אחד יותר כהה מצבע השיער.

קיימים מגוון עיצובים וסגנונות, וכל אחת יכולה לאמץ את המראה המתאים לה על פי אישיותה: 

  • המראה טבעי: גם ילדת טבע שאוהבת את המראה הטבעי, והלא מוקפד יכולה להיראות אסתטית, ולכן מומלץ "לנקות את הגבות", כלומר למרוט את השערות הקטנות מסביב לגבות, ובכך נשמר המראה הטבעי אך מטופח ולעצב אותן בעזרת ג’ל שקוף וטבעי לגבות.
  • צביעת הגבות לפי צבע שיער: התאמה בין צבע השיער לצבע הגבות הנו הכרחי! גם אם בחרת בצבע אדמוני, רצוי לצבוע את הגבות בהתאם או בצבע מאותה משפחת הצבעים (כמו חום בהיר). לגבות צבועות בגוון בהיר, ניתן לאפר את העיניים בצבעים מודגשים, ולהאיר את עור הפנים על ידי סומק למראה חי ורענן.
  • גבות אידיאליות: הגבות האידיאליות הן גבות במבנה ה-V המעניקות לעין מראה מורם ופתוח. מבנה קלאסי זה מתאים לכל מבנה העיניים ומאפשר מקום רב למשחק של צלליות וצבע, מתאים לכל סגנונות האיפור- לעיניים מלוכסנות, עיניים מעושנות ואף לאיפור טבעי.
  • מראה שנות ה-60: גבה דקה ועגולה מסמלת את המראה הטוויגי (דוגמנית מצליחה משנות ה-60) ומתאים למבנה עיניים גדולות ועגולות. סידור זה כבר אינו אופנתי עוד, אך לנשים שנהגו למרוט בעבר את הגבות בצורה זו, ושער הגבה אינו גדל עוד, מומלץ לשרטט את הגבות על מנת להדגיש אותן יותר.
  • הגבה הישרה: מבנה הגבה הישרה בדרך כלל סוגר את מבנה העין, מעניק מראה נוקשה ואינו משארי מקום רב לאיפור, לכן הדגש בעין יהיה יותר קו תחתון.
  • מראה שנות ה-80: מראה שנות ה-80 חוזר עם מראה הגבה המלאה והעבה, למראה דומיננטי עם הרבה נוכחות. מבנה גבות זה מתאים לפנים עם מבנה עצמות רחב, ואינו מתאים למבנה פנים עדינות. מומלץ להשתמש בעפרון גבות על בסיס שעווה ושאינו נמרח, או לחילופין בצללית ובעזרת מברשת קשיחה המתאימה למילוי גבות.


עמוד זה נצפה: 437 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור