חיפוש באינדקס עסקים

עוברים לשעון חורף

פורסם מאת: בתאריך: 19 אוקטובר 2015

רשת שעוני ותכשיטי היוקרה "כרונוטיים" מציגה לקראת המעבר לשעון ב-25 לאוקטובר, את השעונים הבולטים לחורף 2015/6 ובכללם מותגי היוקרה הגדולים. המותגים: IWC" ,"ZENITH" ו- "VACHERON CONSTANTIN" מציעים שעוני יוקרה איכותיים בעיצובים קלאסיים ומודרניים כשהצבעים הבולטים בדגמים החורף, הם כחול, חום וכמובן שחור.

השעונים של המותג IWC עשויים זהב לבן עם לוח שעון בצבע כחול ורצועת עור שחורה, ובתצוגה ניתן לראות תאריכון גדול. לשעונים אף זכוכית ספיר קריסטל נגד שריטות והם עמידים במים עד 30 מטר. שעוני IWC מפגישים את המומחיות של IWC עם המכניקה המיוחדת של המותג והעיצוב הקלאסי.
 
הקולקציה של המותג ZENITH מציגה מצד אחד את המראה המודרני עם מנגון סקלטון (מנגון שלדי) ומהצד השני את המראה הקלאסי, הבולט בסדרת PILOT, עם שעונים בקוטר גדול ותצוגת ספרות גדולה. 
 
השעונים של רשת כרובוטיים
(מימין לשמאל: השעונים של VACHERON CONSTANTIN, ZENITH ו- IWC). 
 
המותג VACHERON CONSTANTIN, מיצרני השעונים הוותיקים בעולם, מציג שעונים קלאסיים העשויים מחומרי הגלם הטובים ביותר. הצבעים הבולטים של החורף הקרוב הם חום ושחור. 
 
רשת "כרונוטיים" מייבאת ומשווקת בישראל את יצירות הזמן והתכשיטים של כמה ממותגי היוקרה המובילים בעולם כמו "IWC" ,"Ulysse Nardin", "Boucheron", "Zenith" "Hermes" ,"pomellato’ "Perrellet" ועוד. בנוסף למותגי התכשיטים והשעונים משווקת חברת כרונוטיים את עטי "Montegrappa" היוקרתיים לאספנים, כמו גם מציעה למביני העניין את האפשרות להשיג פריטי אספנים נדירים ומרהיבים בתחום השעונים ועטי היוקרה, במהדורות מוגבלות ייחודיות. 
 


עמוד זה נצפה: 455 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור