חיפוש באינדקס עסקים

סילבסטר כמו כוכבות הוליווד

פורסם מאת: barosh בתאריך: 10 דצמבר 2007

ערב הסילבסטר הוא הזדמנות לא רק לצאת לבלות ולחגוג, אלא גם לסמן את דרכה של השנה החדשה הצופנת לקראתנו הפתעות וריגושים. כדי לציין את ליל ההתחלות ולאפיין את הסילבסטר במראה תמים ואופטימי, מציג גיורא שביט, אמן האיפור הבינלאומי, מראה צח וזוהר המבליט את "חלונות הנפש" (העיניים) בצבעים בהירים וזוהרים, על רקע בסיס מייק אפ עדין וטאצ’ ורוד בשפתיים – כסימן למתיקותה של השנה האזרחית החדשה. סילבסטר כמו כוכבות הוליווד - גיורא שביט
את המראה נפתח במריחת הפנים במייק אפ בטון אחד בהיר מגוון העור, שיקנה לנו מראה עדין ולסיומת  גימור של פודרה שקופה ומבריקה היוצרת אלמנט זוהר לפנים. לאחר מכן נעבור להדגשת העיניים, כאן נבחר בצללית משי מבריקה בגוון כסוף שתונח בעדינות על העפעפיים ותקבל תוספת של  צללית משי בגוון ורוד עדין  שייצור מעברי גוונים עדינים כלפי מעלה ולצד העין. את הצללית הורודה יש למרוח כלפי חוץ, כאשר היא גולשת מהחלק החיצוני של העין וממשיכה לזרום מעל לעצמות הלחיים – בצורה חצי סיבובית המשדרת רכות ויוצרת מראה רומנטי. לכך נוסיף סומק ורדרד שיוצר מראה הרמוני עם איפור העיניים ומדגיש את עצמות הלחיים ברכות. לאיפור העיניים  נוסיף איי ליינר אבן כחול וריסים מלאכותיים כחולים היוצרים זרימה הרמונית עם הצלליות הפסטליות, ועדיין מבליטות את העיניים ויוצרות מראה ערב ליציאה.
להשלמת מראה העיניים נוסיף צללית משי כסופה, היוצרת תיחום תחתון זוהר, בהתאם למעמד הערב המושקע, כאשר התיחום הפנימי מדגיש את על העין (מבפנים ומבחוץ) ושתי ההדגשות מאפשרות לנטרל אחת את השנייה – ליצירה של מראה מובלט ומניעת הקטנת העין. ולא נסיים בלי נשיקת סילבסטר חגיגית, לצורך  הדגשת השפתיים נשתמש בעפרון בעל טון אחד חזק יותר מהגוון הטבעי של השפתיים, מעליו נוכל למשוך גלוס שקוף שיוסיף אפקט זוהר למראה וישמור על בתוליות השפתיים.


עמוד זה נצפה: 450 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור