חיפוש באינדקס עסקים

סודות היופי והטיפוח של קריסטין דיוויס

פורסם מאת: barosh בתאריך: 29 יוני 2008

"למרות לוח הזמנים הצפוף שלי אני תמיד מוצאת זמן לטפל בעצמי, כך שאראה זוהרת לאורך כל היום", מסבירהסודות היופי והטיפוח של קריסטין דיוויס קריסטין דייויס (שרלוט מ"סקס והעיר הגדולה").
סודות היופי והטיפוח שלי מתחילים בשעות הבוקר, אז אני צריכה טפיחה קלה של קרם לחות על פנים נקיות בכדי שהעור יישאר רך וזוהר לכל אורך היום.
אני מתייחסת לעור העדין סביב העיניים ומטפלת בו באמצעות קרם העיניים שפותח במיוחד לאזור הרגיש הזה ומצמצם את קמטי ההבעה הנוצרים סביב העיניים.
כאשר אני מרגישה שהעור שלי זקוק לתמריץ, אני משתמשת בסרום מינרלי המעניק לי 8 שעות של תחושה עילאית וחיוניות. זה גם גורם לי לקבל יותר מחמאות.
ימים ארוכים של צילומים לא עוברים בקלות, לכן, לאחר יום עמוס בסטודיו, הנשק הסודי שלי הוא קרם ההזנה ללילה שאני מורחת רגע לפני שאני נכנסת למיטה. ביום למחרת העור שלי נראה זוהר, ערני ובהחלט צעיר יותר.
הטיפ האולטימטיבי שלי: חייכי והישארי צעירה בכך שתתני ליופי הפנימי שלך לזרוח.
חברת AHAVA משיקה ערכת מוצרים יוקרתית המבוססת על הבחירה של קריסטין דייויס וכוללת מוצרים לטיפוח יומיומי: שמן יבש מולטי-ויטמין, מסכת בוץ ממריצה לגוף, קרם גרגרים לפנים, מסיכת בוץ לפנים ותחליב לחות והגנה SPF15.עמוד זה נצפה: 317 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור