חיפוש באינדקס עסקים

סדרת הנפח המלא של פול מיטשל

פורסם מאת: בתאריך: 3 יולי 2012

סדרת הנפח המלא של פול מיטשל. צילום: יח"צ חול פול מיטשלמותג הטיפוח פול מיטשל מציג את סדרת הנפח המלא – EXTRA-BODY, הכוללת חמישה מוצרים: שמפו, מרכך, חומר לעיצוב שיער, מוס ומרכך לעיצוב השיער.

מוצרי הסדרה מסייעים ביצירת נפח ותנועתיות בשיער ובכך גורמים לשיער להיראות מלא ושופע. בנוסף, מטפחים ומזינים שיער דק מבלי להכביד על משקל השערה ויוצרים תחושה של קלילות. מתאים במיוחד לשיער דק, חסר נפח, תנועה וחיוניות.

מוצרי הסדרה מכילים תרכובת ייחודית רבת עוצמה של קמומיל, חינה, רוזמרין, אלוורה וחוחובה, אשר נצמדת לשורש השערה ויוצרת מעין הרמה קוסמטית של השיער בגובה של כחצי סנטימטר מהקרקפת, התרכובת עוטפת את השערה ומעבה אותה לכל אורכה וכך נוצר הנפח והחיוניות שהשיער כל כך זקוק לה.

מוצרי סדרת EXTRA-BODY (הנפח המלא):

 • שמפו לשימוש יומיומי לנפח מלא:
  השמפו מנקה ביעילות כל לכלוך בשיער תוך חדירה לסיב השערה ושיקום הפגמים, מסייע בסירוק השיער ומעניק נפח, ברק, חיוניות ותחושה של שיער מלא ובריא יותר.
   
 • מרכך לשימוש יומיומי לנפח מלא:
  פעולת המרכך חודרת לסיב השערה ומשקם פגמים, המרכך מסייע בהתרת קשרים ובהגברת הנפח בשיער הדק. השימוש בו יעניק לשיער ברק עז ותחושת קלילות.
   
 • עיצוב לשיער לשימוש יומיומי לנפח מלא:
  חומר מיוחד לעיצוב השיער, רווי בחומרי עיצוב המתחברים לשורש השערה ומצפים אותו בשכבת מגן המעניקה נפח לשיער, מרימה אותו ונותנת תחושה של שיער מלא ושופע. לבקבוק פיית ספריי ארוכה המאפשרת דיוק ושליטה בהתזה ובמיקום החומר בשיער. מומלץ לשימוש על שיער לח, לפני הייבוש בפן יש להתיז קרוב לקרקפת כדי להגיע למקסימום נפח.
   
 • מוס מעבה לנפח מלא:
  נוסחה מיוחדת של קצף עשיר המוסיף נפח, גמישות, ברק ומראה קטיפתי לשיער. המוס מקל על ייבוש השיער ועיצובו ושומר על הלחות הטבעית של השיער.
   
 • מרכך עיצוב לנפח מלא:
  מרכך לעיצוב השיער, החומרים הפעילים במרכך מצפים את השיער ומגנים עליו מפני קרני ה-UV המזיקים של השמש. השימוש במרכך לעיצוב השיער מעניק נפח ומראה בריא לשיער, מסייע בעיצוב התלתלים ובעיצוב השיער. מומלץ להשתמש על שיער נקי ולח להשגת מראה מלא ותלתלים קלים לעיצוב, מעניק ברק וזוהר לשיער יבש.


עמוד זה נצפה: 469 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור