חיפוש באינדקס עסקים

משלנו: שבוע האופנה של שנקר וניו באלנס.

פורסם מאת: בתאריך: 8 אוקטובר 2015

המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר ומותג נעלי הספורט והאופנה ניו באלאנס חוברים יחד לתצוגה משותפת במסגרת שבוע האופנה גינדי תל אביב 2015.

התצוגה תספק פרשנויות מגוונות של המונח אוונגרד המתבטאות בחיפוש צורני של גזרות חדשות, שילובי חומרים, פלטות צבעים ויחסים בין הגוף לבגד. על המסלול ייפגשו עיצובים מפרויקטים מצטיינים של סטודנטים משנים ב’ ו– ג’ בקטגוריות שונות, מג’ינס ובגדי ספורט, דרך מחויטים ועד ללבוש ערב עם עשרות דגמים אופנתיים וצבעוניים בשילובי חומרים לא שגרתיים של נעליים מקולקציות הפרפורמנס והאופנה של מותג הספורט האמריקני- הבינלאומי ניו באלאנס לחורף 2015-16.
 
המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר:
 
המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר בהובלתה של הגב’ לאה פרץ היא אחת המוערכות בעולם האופנה. תכנית הלימודים במחלקה מעודדת לביטוי אישי, מקורי ויצירתי בכל התחומים של עולם האופנה והאביזרים. מדי שנה משתלבים בוגריה בעבודה ובהתמחות אצל המעצבים המובילים בעולם, מציגים בתערוכות יוקרתיות וזוכים בפרסים ובהכרה בינלאומית.
 
בחודש אוגוסט  האחרון, בדירוג מקיף ביותר וראשון מסוגו שנערך על ידי אתר האופנה הנחשב Businnes of Fashion, דורגה המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר במקום החמישי בקטגוריית בתי הספר המשפיעים על עולם האופנה, ובמקום ה-11 בין כלל בתי הספר לעיצוב אופנה בעולם.  
 
שבוע האופנה שנקר וניו באלנס
 
ניו באלאנס:
 
חברת ניו באלאנס שבסיסה בבוסטון ארה״ב, היא חברה מובילה בעולם נעלי ואביזרי הספורט לאתלטים. החברה שהחלה את דרכה כיצרנית של תומכים לקשת כף הרגל מייצרת כיום כ-4 מיליון זוגות נעליים בשנה בחמשת מפעליה הפרושים ברחבי העולם. במקביל לנעלי הריצה וההליכה משיקה החברה מדי עונה גם קו לייפסטייל אופנתי המצטיין בעיצובי רטרו בצבעים עדכניים ושילובי חומרים מעניינים ובלתי שגרתיים וכן בסוליות המיוצרות בטכנולוגיה מתקדמת לנוחות מקסימלית.
 
חברת סילון ספורט, יבואנית ניו באלאנס בישראל, גאה לקדם את האופנה הישראלית באמצעות מתן חסות לדור הבא של המעצבים בתצוגת שנקר בשבוע האופנה גינדי תל אביב 2015.
 
תצוגת המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר ומותג הספורט ניו באלאנס תתקיים ביום ב’, 19 באוקטובר 2015 בשעה 16:00.


עמוד זה נצפה: 482 פעמים

כתבות אופנה סטיילינג

אני מאשר/ת קבלת דיוור