חיפוש באינדקס עסקים

לוריאל פריז מציגה טרנדים לאיפור קיץ 2014

פורסם מאת: בתאריך: 23 פברואר 2014

טרנדים באיפור והטיפוח לשנת 2014:
אם חשבנו שאת הקיץ מאפיינים רק צבעי הניאון והפוקסיות למיניהן, טעות! לא השנה, קיץ 2014 יתאפיין בהרבה צבעי פסטל- צבעי הגלידה הכייפים והמלטפים, הם יבואו לידיי ביטוי בביגוד כמו באיפור.
האפור שאנחנו רגילות לראות בחורף, בדרך כלל מקבל אינטרפרטציה קודרת ואפרורית מצטרף גם הוא, על כל גווניו לקולקציית הקיץ. הניוד בהחלט ממשיך לשלוט בצבעי הקיץ אליו מצטרף גם הלבן, אשר מקבל פרשנויות של אולטרא ונצנוצים חמימים.

הצבעים לקיץ הקרוב הושקו על מסלולי האופנה כשמעצבים כמו מיו מיו ברברי מקס מארה ועוד הציגו את קולקציות הקיץ של 2014. אם היה חסר לנו צבע, ועדיין קשה לתאר 40 מעלות חום בלי זריקת גוון מרענן, אז הכחול נכנס לתמונה כמשב רוח "פרשי".

את השינוי הבולט אנחנו נראה בקטגורית הלקים, כשנצבע את הציפורניים בגוונים שונים של ניוד, וצבעי פסטל עדינים ומלטפים. הלבן ישלוט הקיץ ונראה ורסיות שונות שלו, לדוגמא תת גוון של אולטרה, אפשר ממש להגיד שהלק הלבן כסוף ששלט בשנות ה-90 המוקדמות חוזר ובגדול!
המרקמים בקטגורית השפתיים יקבלו מראה מאט, כמובן שאין לשכוח את מרכיבי הלחות ולכן נשתמש לדוגמא בשפתונים עמידים אשר בצד האחד הצבע ובשני סטיק לחות.

בקטגורית המייק אפים אנחנו נמשיך לראות מייק אפים בטקסטורות קלילות, היוצרים מראה טבעי ועדין, הגימור הוא מאט ולא מבריק!, גם כאן הקטגוריה של העמידים מתפתחת והפורמולות מועשרות בפיגמנטים עשירים תוך שמירה על תחושה קלילה ומלאה בלחות.

קטגורית ה- BB ממשיכה לפרוח וזאת כמובן בהשראת הצרכניות, אשר ראו כי טוב והחליטו שמראה הניוד ו"השיר"- הערום ימשיכו ללוות אותן גם השנה ובמיוחד בקיץ, כשאנחנו מחפשות מרקמים נושמים וקלילים.

בכול הקשור לצלליות מומלץ לבחור בפלטות או בצלליות בודדות בגוונים ניודים. חובה, שתהיה צללית אחת לבנה כסופה או בג’ זהובה כשמדובר בטונים הרגועים, את הגוון המושלם מומלץ לבחור בהתאם לגוון העור שלך, במיוחד בצלליות הלבנות המנצנצות כדאי לנסות בחנות ולוודא שהגוון מחמיא ולא יוצר מראה אפרורי מטאלי.

גם בעולמות תוכן של הטיפוח, המגמה היא לבחור במרקמים קלילים, לעולם אין לוותר על ניקוי עור הפנים, הרחקת לכלוכים שונים, כגון: אבק, חול, פיח, שאריות של חומרים קוסמטיים ותכשירי איפור, חלב המופרש דרך קבע מהעור, זיעה, תאים מתים, חיידקים הנמצאים על פני העור ועוד… מצריכים התייחסות. מצד אחד, הכי כיף לחזור לסבוני הפנים ולהשתמש בהרבה מים על מנת לרענן את העור. חשוב לזכור לא להשתמש בתכשירים אגרסיביים מדי ולכן תמיד יש להתאים את סוג הניקוי למצב העור.
אחד המרקמים היחסית חדשים ומעניקים תחושה נעימה ומלטפת הוא סבון קצף לניקוי עור הפנים, רצוי שיכיל חומצה סליצילית על מנת לאזן את העור ולעודד את תהליך חידוש תאי העור.
בקרמי הלחות מומלץ ג’ל,  הוא השולט בקרמי הלחות של הקיץ כשגם הגברים מצטרפים ונהנים מהחוויה המרעננת.
אחד הפתרונות האידיאליים לשמירה על מראה עור בריא, נקי ורענן הוא באמצעות שגרת ניקוי יסודית של העור, כשאנחנו נבחר באופן פרטני מה מתאים לנו ולשגרת היום שלנו.

את מוצרי האיפור של לוריאל פריז ניתן להשיג: ברשתות הפארם, המזון והפרפומריות המובחרות.עמוד זה נצפה: 379 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור