חיפוש באינדקס עסקים

ידברו עלייך – תסרוקת כלה חורפית

פורסם מאת: בתאריך: 24 אוקטובר 2012

ידברו עלייך - תסרוקת כלה חורפיתמתחתנת בחורף? מזל טוב.
כלות המתחתנות בחורף דואגות בדרך כלל לשמלת הכלה שלהן, עד כמה היא תהיה חשופה ועד כמה יהיה להן קר. השאלה שאנו נדון בה פה, אינה השמלה אלא תסרוקת הכלה. ביום החתונה, גם אם את לובשת שמלת כלה חשופה, סביר להניח שרמת האדרנלין הגבוהה וההתרגשות יגרמו לך שלא לשים לב לקרירות. לקראת עונת חורף 2013, מעצב השיער אבי ניר מוטולה מסלון ידברו עלייך בראשון לציון, מנדב שלל טיפים ועצות לשמירה על תסרוקת כלה חורפית.

נתחיל בבחירת תסרוקת הכלה.
שיער אסוף יגיב פחות ללחות, יתנפח פחות וייראה נפלא גם אם נפלו עליו כמה טיפות מים. החומרים בהם ישתמש מעצב השיער שלך לעיצוב השיער צריכים להיות מותאמים לשמירה על העיצוב והמבנה הסופי של הישער גם המצבים קיצוניים של רוח, לחות או כמה טיפות מים שעלולות להגיע אליו…. אבל את זה השאירי למעצב השיער שלך. הוא מקצועי מספיק כדי לתכנן את העבודה כך שהשיער שלך יהיה מוגן מפגעי הטבע. עכשיו כשהסתרוקת מוכנה, אחרי שעות של בילוי במספרה ועבודה מאומצת של מעצב השירע שלך את יוצאת עם שיער מהודר ונפלא ליום החשוב בחייך.

ידברו עלייך - תסרוקת כלה חורפיתקבלי כמה טיפים בנוגע לתסרוקת הכלה שלך – למתחתנות בחורף:
הצטיידי במטריה. לא סתם מטריה אלא מטריה לבנה, גדולה וחגיגית. מטריה שתכסה את כולך בהצלחה. גייסי גיבור שיהלך לצידך ויחזיק את המטריה מעלייך כל עוד את מחזיקה את שולי השמלה. המטריה תשמור עלייך מפני טיפות הגשם ותמנע נזקי רטיבות לתסרוקת הכלה.
לא שיש חשש גדול מדי לתסרוקת הכלה שלך. רוב תסרוקות הכלה עשויות כך שכמה טיפות מים לא ישנו ולא יזיזו להן ועדיין מניעת הרטבה היא הדרך הבטוחה לשמור על תסרוקת הכלה שלך בחורף. צילומי חוץ, במידה ותוכננו, הן הבעיה של הצלם. תני לצלם להחליט איפה לצלם, כך שיוכל להבטיח את שלמותה של תסרוקת הכלה שלך, של נעלייך ושמלת הכלה שלך.

צילומי חתונה בנוף חורפי רטוב יכולים להיות מזכרת רומנטית מושלמת לשנים רבות. יש מראה מיוחד ליום חורפי. אולי תתפסו רגע של שמש ביום הסגרירי ואולי תופיע קשת בענן בצילומי החתונה שלך.

חתונה חורפית אינה רק רומנטית במיוחד, היא מאפשרת לך ככלה להיראות אחרת משאר כלות הקיץ. ללבוש שמלת כלה מיוחדת שבדרך כלל בעונת הקיץ החמה והמיוזעת לא היית לובשת, להשתמש בעליונית פרווה לבנה, למשל, מטריה לבנה, אביזרים שונים שידגישו את יופייך באווירה החורפית. האפקט של חתונה בחורף הוא עוצמתי במיוחד ומשאיר את חותמו על האורחים לזמן רב. זמן בו ידברו עלייך – הכלה בלבן החוגגת ביום אפרורי.עמוד זה נצפה: 316 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור