חיפוש באינדקס עסקים

טיפים לעיצוב שיער בריא וחזק

פורסם מאת: בתאריך: 4 מרץ 2012

טיפים לעיצוב שיער בריא וחזקהמומחים של לוריאל פריז מספקים טיפים לעיצוב שיער בריא: כשאת בוחרת את התסרוקת שלך, בחרי נכון. לא רק יפה אלא גם בריא. השיקול המרכזי לתסרוקת בריא הוא ללכת עם הצורה הטבעית של שיערך.

אם את בעלת שיער גלי – בחרי בקוקו מרושל. השתמשי בתנועת השיער שלך, שכל מכשיר בייביליס מנסה לחקות. לכי על קוקו נמוך ו-2 קבוצות שיער קטנות ש"ברחו" להן מקו הפנים. לפפי מעט שיער סביב הגומייה ובטחי את הסגירה בסיכת סבתא. עם מעט קרם לחות מרחי בתנועת כיווץ את הקוקו לחיזוק המראה הגלי ועם טיפת סרום בנוסף לקרם, קיבלת גם הזנה לשיער שלך.

אם את בעלת תלתלים – פשוט וקל. פשוט ערבבי מעט סרום עם קרם לחות מזין לשיער ומרחי בתנועות כיווץ, כשראשך הפוך. לאחר שבעצם יצרת שכבת הגנה לשערה בעזרת הקרם לחות והסרום, קחי מעט, בגודל של כדור טניס והניחי בתנועת כיווץ על השיער כשראשך הפוך. הרימי את כל השיער לאזור הקודקוד, בהרמה הכי פשוטה והניחי סיכות סבתא למראה של אסוף מרושל. מושלם!

תסרוקות לא נכונות לבריאות השיער לבעלות השיער הגלי והמתולתל, הן תסרוקות המצריכות שיער מוחלק. עצם ההחלקה פוגעת בסיב השערה.

אם את בעלת שיער חלק – הדרך הכי טובה שלך לשחק אותה אופנתית היא פשוט ללכת על קוקו גבוה נקי או קוקו נמוך עם שביל באמצע. הקוקו הולך להיות כוכב השנה במסלולי האופנה בפריז ובאיטליה. לפפי מעט שיער סביב הגומייה ובטחי את הסגירה בעזרת סיכת סבתא. והרי לך תסרוקת פשוטה, קלה ולא מזיקה.

תסרוקות לא נכונות לבריאות השיער לבעלות השיער החלק הינן תסרוקות עם שימוש במכשיר בייביליס: הבייביליס יוצר "מכות חום" במגע עם השיער, מה שגורם לנזק בסיב השערה לטווח הארוך.

וכלל לכל סוגי השיער: רצוי להימנע משימוש תכוף במכשירים פולטי חום. ולעשות שימוש גדול יותר באביזרים כגון, סיכות, קשתות, גומיות וקליפסים.עמוד זה נצפה: 298 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור