חיפוש באינדקס עסקים

טיפולי פנים לקראת החתונה

פורסם מאת: barosh בתאריך: 4 יוני 2010

אנחנו עושות הכל כדי להראות הכי יפות שאפשר ביום החתונה שלנו. שמלה שתפיל את כולם, תסרוקת מהממת ואיפור כזה שיוציא אותנו כמו נסיכות. אבל רגע, לא שכחנו משהו? שלי אגמי, מאפרת וקוסמטיקאית מסבירה מדוע לאפר כלה על עור שאינו מטופח זה כמו לצייר על נייר מלוכלך.
כל מה שרציתן לדעת על טיפוח עור הפנים לפני החתונה. טיפים לטיפול ביתי ומדוע טיפול בודד לא יעשה את העבודה. כמה פעמים מרחת מייק-אפ וקיבלת מראה מתקלף וסדוק? כמה פעמים רכשת מייק-אפ בעל טיפולי פנים לקראת החתונהמראה מאט ופודרה למניעת הברקות אבל כלום לא עזר ועורך עדין נראה שמנוני ומזיע? אלו בדיוק הסיבות להגיע לקוסמטיקאית ולטפל בעורך. המאפרת, מקצועית ככל שתהיה, לא תוכל למנוע את התגובות האלו ולכן האיפור לא יראה מושלם, המייק-אפ לא יימרח באופן אחיד והאיפור יראה כמו יצירת מופת על דף מלוכלך.
טיפוח עור הפנים אינו מחייב הגעה לקוסמטיקאית. ניתן לערוך טיפוליים ביתיים בכמה צעדים פשוטים:
ניקוי עור הפנים – על בסיס יומי בעזרת המוצרים המתאימים לסוג עורך.
קרם לחות + מקדם הגנה – לשימוש יומיומי
פילינג – אחת לשבוע
מסכה – אחת לשבוע
מים – לשתות והרבה!
הקפידי שהמוצרים בהם הינך משתמשת מותאמים לעורך, אחרת תקבלי אפקט הפוך מזה שאת מעוניינת ליצור.
אם ניתן לטפח את העור באופן עצמאי, מדוע כדאי לפנות לקוסמטיקאית? תפקיד הקוסמטיקאית נכנס לתמונה כדי לתת חוות דעת מקצועית לסוג החומרים המומלצים עבורך וכן בכדי לערוך טיפולי פנים עמוקים וכאלו שאינך יכולה לבצע באופן עצמאי. ככלל, המוצרים בהם משתמשת הקוסמטיקאית חזקים יותר מאלו שנועדו לשימוש ביתי ואף אסורים למכירה לשימוש ביתי ולכן האפקט שלהם על עורך גבוה יותר.
כמה זמן לפני החתונה כדאי לערוך טיפול פנים?
התשובה לשאלה הזו מורכבת ממצב עורך ומתי נעשה הטיפול הקוסמטי האחרון.
באופן כללי, אם עורך לא טופל זמן רב והינו יבש או מיובש, טיפול אחד לא יעשה את העבודה. הכיני את עצמך למספר טיפולים כדי שתוכלי לקבל אפקט משמעותי. החדרת לחויות לעור הוא תהליך שאורך זמן לכן ההמלצה היא למינימום סדרה של 3 טיפולים במרווחים של חודש ביניהם. טיפול יופי מומלץ לעשות כשבוע לפני החתונה כמשלים לסדרה. הטיפול מטרתו להעניק לעורך מראה קטיפתי ורך ובעצם כך להכין אותו ליום החתונה, כך האיפור יתקבל בצורה טובה יותר והתוצאה – מוצלחת הרבה יותר.
טיפול בקומודונים הידועים גם כ"שחורים" יתבצע ע"י קוסמטיקאית במהלך הטיפולים. במקרים בהם עורך לא טופל זמן רב, יידרשו מס טיפולים להוצאתם. בתהליך זה, עורך עשוי לעורר אדמומיות, רגישות למגע והתקלפויות. התגובות טבעיות אך רצוי להימנע מטיפול מסוג זה בטווח של שבועיים לפני החתונה כדי לתת לעור להחלים. אם מתעוררים להם פצעונים, מרחי מסכת בוץ או חימר ירוק באופן נקודתי והפצעונים ייעלמו. הימנעי לחלוטין מניסיונות לחטט בהם, כך רק תחמירי את המצב.
עור שמןאקנתי – רצוי להתייעץ עם קוסמטיקאית לתכנון סדרת טיפולים. קחי בחשבון אפשרות בה הקוסמטיקאית תפנה אותך לרופא עור, תלוי בחומרת המצב.
אז אל תתרגשי יותר מידי, זה לא עושה טוב לעור הפנים..

קרדיט:
איפור וסטיילינג: שלי אגמי
צילום: אבנר רישרד PhotoAR
עיצוב שיער: נעמה עמית
דוגמנית: רותם לביא לעלית מודלסעמוד זה נצפה: 381 פעמים

כתבות איפור

אני מאשר/ת קבלת דיוור