חיפוש באינדקס עסקים

טיפוח השיער בקיץ

פורסם מאת: barosh בתאריך: 22 יולי 2008

טיפוח השיער בקיץהקיץ כבר הגיע וגורם נזק אמיתי לשיער שלנו: השיער חשוף לשמש, מי-ים, כלור בבריכה, לחות גבוהה שהורסת את התסרוקת המסודרת, גורמת לפריזים בשיער והופכת אותו קשה מאוד לשליטה ולסידור. מעצב השיער שמעון סיטבון מסביר על התופעות ועל דרכי הטיפול.

הנזק נגרם לשערה כאשר החלק החיצוני והחלק האמצעי של סיב השערה נפגעים. החלק האמצעי של סיב השערה הוא בעצם מבנה של קשקשים הקשורים זה לזה.
זיהום, חום ופגיעות חיצוניות הופכות חלק זה לחלש ושביר, הקשקשים נפתחים וסיבי השערה נעשים פגיעים ופחות עמידים. כתוצאה מכך השיער מתייבש, מתפצל, מאבד ברק ונראה עמום וחסר חיים.

באמצעות הקפדה נכונה על טיפול וטיפוח נכון של השיער במהלך חודשי הקיץ, ושימוש במוצרים המתאימים לסוג שיערך ניתן יהיה להימנע או להפחית במידה רבה את נזקי הקיץ ולשמור על השיער בריא ועשיר, זוהר ומלא ברק.
לטיפוח בעל הזנה עמוקה של השערה אני ממליץ על מסכת UV דיפנס אקטיב של קרסטס המיועדת במיוחד לשיקום שיער צבוע לאחר חשיפה לשמש, משקמת את סיב השערה לעומקו, ומעניקה רכות וברק לאורך זמן.

בימי השמש החזקים נסי להימנע מהנחת חומרים שומניים על השיער היות ושילוב של חומרים אלה וקרני השמש מייבשים ושורפים את השיער, מותירים אותו פגום, מפוצל וחסר חיים.
להגנה מפני לחות אני ממליץ על עיצוב באמצעות סובלים שיין מבית לוריאל פרופסיונל – סרום אנטי פריז המעניק ברק לשיער יבש ומותאם במיוחד לשיער יבש, עבה ומרדני. אני מאחל לכולנו קיץ קליל, בריא ונעים!עמוד זה נצפה: 619 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור