חיפוש באינדקס עסקים

חוה זינגבוים משיקה טיפול קוסמטי חדשני

פורסם מאת: בתאריך: 22 ינואר 2015

חוה זינגבוים, מובילת הקוסמטיקה הרפואית בישראל בשיתוף חברת "Venus Concept", מציגה את הסטנדרט החדש למכשור ושיטות טיפול לחידוש עור הפנים –C.energy . הטיפול מבוסס על המכשור המתקדם ביותר לחידוש דרמטי של עור הפנים, ולראשונה בעולם מוצע טיפול יופי במכשיר שילווה בקו תכשירים ייעודיים הפותרים את תופעות הלוואי מבית HAVA ZINGBOIM COSMECEUTICALS. הטיפול אינו פולשני, התוצאות אחידות ומדויקות, ואפשרי גם באזורים הקטנים.
 
השיטה חדשה מבוססת על סינרגיה בין שני מרכיבים – מכשיר חדש ומתקדם בטכנולוגיה פורצת דרך (New Radio frequency  – NRF), ולראשונה גם תכשירים טיפוליים ייעודיים הפותרים את תופעות הלוואי הקשות.
קו התכשירים הייעודי מבית HAVA ZINGBOIM COSMECEUTICALS, המשלים את הטיפול במכשיר, הופך את הטיפול לחופשי מתופעות לוואי, כך שניתן להמשיך בתפקוד יומיומי מידי ושוטף, להבדיל מטיפולים מכשירנים אחרים הכוללים מספר ימי החלמה בהם נדרשת המטופלת להימנע מחשיפה לשמש ועוד.
התכשירים הייעודיים לטיפול, נבחרו מתוך מגוון גדול של תכשירים במיוחד לפרמטרים של המכשור ויוצרים סינרגיה טיפולית, ולאחר בדיקות רבות ומוכחות, ניתן לקבוע כי התכשירים הורידו למינימום את תופעות הלוואי והחזרה לשגרה אכן מידית.
 
הטיפול במכשיר עושה שימוש בטכנולוגיה חדשנית המוליכה זרם חשמלי מדויק לרקמת העור ובכך מסייעת בתהליך שיקום והתחדשות העור. הטכנולוגיה עליה מבוססת השיטה נחשבת לחדשנית וייחודית במיוחד בשל גודל האלקטרודות (המעבירים את הזרם החשמלי) הקטן ביותר שכמוה לא נראה בתעשייה של האסתטיקה הרפואית, והיא מאפשרת קיצור משמעותי של זמן ההחלמה והפחתת הכאב במהלך טיפול פנים קוסמטי!
חוה זינגבוים


עמוד זה נצפה: 503 פעמים

כתבות

אני מאשר/ת קבלת דיוור