חיפוש באינדקס עסקים

המדריך לטיפוח העור באזור העיניים

פורסם מאת: RitaB בתאריך: 25 אוקטובר 2021

המדריך לטיפוח העור באזור העיניים

כיצד  ניתן לטפל ולשפר את מראה אזור העיניים בצורה יעילה אך לא מזיקה?

טיפים  ועצות:

באדיבות: ד"ר להבית אקרמן מומחית לרפואת העור ויועצת מדעית למותג

הדרמו-קוסמטיקה וישי.

מהרגע  שהקורונה פרצה לחיינו והמסכות השתלטו על עור הפנים, למעט אזור העיניים, שהפך  למשמעותי יותר,  בולט ומעין "חלון" שדרכו ניתן לראות את הגיל האמיתי שלנו.

ד"ר להבית אקרמן ממחית לרפואת עור ויועצת מדעית למותג הדרמו וישי מסבירה: "העור סביב העיניים עדין ודק הרבה יותר משאר אזורי הפנים, נטול בלוטות חלב המייצרות שומן בשאר אברי הגוף ולכן הוא דק ועדין יותר. בעור מסביב לעניים ישנם הרבה פחות סיבי קולגן, והוא בנוי מרשת צפופה של נימים ומעט שומן תת עורי. לכן הוא מתנפח בקלות ונוצרת בו כהות.

לדבריה: "מכיוון שהעור כ"כ דק ועדין,  לא כל חומר ומוצר טיפוח מתאים לשימוש באזור זה,  ההפך ממה שמקובל לחשוב. אין להשתמש באזור זה בחומרים חזקים מדי (כמו בפנים למשל שם העור יותר סלחן ופחות רגיש)". ד"ר אקרמן מסבירה כי  הבעיות באזור העור סביב העיניים הן  בד"כ:  קמטוטים, שקעים, כהויות ולעיתים עור רפוי.

איך ניתן לטפל ולשפר את מראה אזור העיניים בצורה יעילה אך לא מזיקה?.  מומחי המותג וישי רכזו מספר טיפים ועצות:

  • מכיוון, שעור העיניים עדין ורגיש, מומלץ להתחיל כבר בגילאי ה- 25-30 בשגרת טיפול וטיפוח נכונה, על מנת למזער ולהאט את הופעת סממני הגיל. קל הרבה יותר למנוע קמט מאשר להעלים אותו לאחר שכבר נוצר. לכן, יש למרוח תכשירי הזנה והגנה המותאמים למריחה באזור העיניים.
  • לא להשתמש בתכשירים חזקים מדי אשר יגרו את העור. יש למרוח מוצר טיפוח המותאם ספציפית לעור העדין סביב העיניים אשר סובל מכהויות. חשוב מאוד שהחומר יכיל חומרים פעילים אך לא כאלה שיגרו את העור וללא בישום.
  • איפור סביב העיניים- מכיוון שהעור בעיניים רגיש ונוטה יותר לפתח רגישות מאזורים אחרים, מומלץ להשתמש בתכשירים היפואלרגיים לאזור וכאלה שאינם מכילים בישום, אשר יכול לגרות את העור.
  • הסרת איפור מאזור העיניים חשובה מאוד! במקרים של איפור כבד יש להשתמש במסיר איפור עדין, לאחר מכן לשטוף עם מים וסבון פנים עדין ולמרוח קרם לחות

בימים אלה משיק המותג וישי קרם עיניים רוז פלטיניום המחייה את המראה מסביב לעיניים ומכיל קפאין, תמציות ורדים וקלציום המחדש את אלסטיות העור. יעילות קלינית מוכחת לעור בוגר!

המדריך לטיפוח העור באזור העיניים

וישי קרם עיניים נאובדיול רוז פלטיניום צילום יחצעמוד זה נצפה: 233 פעמים

כתבות קוסמטיקה טיפוח

אני מאשר/ת קבלת דיוור